kablosuz modem hızı azaltırmı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
yeni laptop alacağım ve kablosuz modem alacaııığım kablolu madem ile saniyede 900kb indirebiliyorum kbsuzlolu modem alınca 2m mesafeden (arada duvar varken) yaklaşık kac kb ile iner venasıl bir modem almalıyım 100tl cıvarı olsun ucuzda olablir.

900kb ile indirebiliyorsam kac mblık(kota sınırı değil hız durumu/ ttnet tarifesı kullanıyorum.

20megabıtlık tarıfe alsam saniyede kac kb indirebiirim 2.200kbmı olur
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt