Kablolu İnterneti Kablosuza Çevirme 2020

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Kablolu İnterneti Kablosuza Çevirme 2020
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarınıza kablo ile bağladığınız interneti kablosuz hale getiren üyelik ve satın alma gerektirmeyen programdan bahsedeceğim.
My Public Wifi adlı bu program türdeşlerine göre daha basit arayüz , kolay kurulumu ile ön plana çıkıyor. Uzun zaman kullandım sıkıntısız çok güzel çalışıyor.

-
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

-Ağ bağlantısını detaylı yönetme (hız ayarlama, reklam engelleme, site kaydı tutma)
-Ağda oturum açmak için şifre sorması
-Ağda bağlı olan cihazları görme gibi özelliklere sahiptir.
-Türkçe dil desteği
-Gizli ağ
-XP , Win7 , Win 8 , Win 10 ' da çalışabiliyor.

Bu programı kullanabilmek için wifi adaptörüne ihtiyacınız var. Laptopların birçoğu wifi adaptörüne sahiptir. Masaüstü bilgisayarlar için usb ile çalışan
böyle bir adaptör alabilirsiniz.

Öğrenciler özellikle bu yöntem sizin için sınıfınızdaki masaüstü bilgisayardan interneti paylaşabilir. Gizli ağ sayesinde yakalanmadan kullanabilirsiniz.
Bu programı indirmek için

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA., bveo1990 ve 3 diğerleri

bveo1990

bveo1990

Üye
Te

PALA.

PALA.

Üye
Faideli konu teşekküler (h)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Enteresan Bunun Yerine Bİ Tane Modem Router Alsanızda Onu Kullansanız Daha İyi Olmazsa Bilgisayardan Bağımsız :bilmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Maksat zaten bunlar olmadan yapmak.
O Dediğin Yıl 1950 Lerde 2.Dünya Yavaşı Zamanında Oluyordu :D Hatta En Son Çok İyi Hatırlıyorum Uydunetin İnterneti Vardı O Zaman Wifili Cep Telefonu Ne Arar.1 Mpbs İnternet Bağlatmiştik Eve ve Kabloluydu İnternetim.Ne Günlerdi Be,Vay be Düşünsene 130 Km İle Film İndirdiğini Şey Yani İndirme Hızın Olduğunu :cigara: O Zamanlar 700 Mbyi 1.5 Saatte İndiriyordum Şimdi İse Dkler Sürüyor Beğenmiyoruz İnterneti.Neyse Konu O Değil Neden Anlattırdın Şimdi Bana Bunu :bottom: Konu Neden @MAERKEK Bu Konuyu Zamanında Açmadın Al Sanada :bottom: Belki Görüp Yapardım Bunu :cigara:

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
O Dediğin Yıl 1950 Lerde 2.Dünya Yavaşı Zamanında Oluyordu :D Hatta En Son Çok İyi Hatırlıyorum Uydunetin İnterneti Vardı O Zaman Wifili Cep Telefonu Ne Arar.1 Mpbs İnternet Bağlatmiştik Eve ve Kabloluydu İnternetim.Ne Günlerdi Be,Vay be Düşünsene 130 Km İle Film İndirdiğini Şey Yani İndirme Hızın Olduğunu :cigara: O Zamanlar 700 Mbyi 1.5 Saatte İndiriyordum Şimdi İse Dkler Sürüyor Beğenmiyoruz İnterneti.Neyse Konu O Değil Neden Anlattırdın Şimdi Bana Bunu :bottom: Konu Neden @MAERKEK Bu Konuyu Zamanında Açmadın Al Sanada :bottom: Belki Görüp Yapardım Bunu :cigara:
Biri sormuştu aklıma geldi. Öyle paylaştım. Benim bu programla tanıştığım sene 2013 falan 1950 'li bilmem ben.

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve DarkredBlue61
PALA.

PALA.

Üye
@DarkredBlue61 yok senelerden bindokuzyüzçiftsıfır... :)

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61

Üst Alt