k750ideki tennis oyunu konum neden kapandı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
katibim

katibim

Üye
    Konu Sahibi
k750ideki tennis oyunu konum neden kapandı?
arkadaşlar dün k750i'deki tennis oyunu w800i'de yok,o oyunu nerden bulurum diye konu açmıştım 8-10 arkadaş konuya cevap yazmış ama konu önce taşınmış sonrada kapanmış konuya giremiyorum sebebini bilen varmı yoksa gereksiz bir konumuydu,eğer öyleyse ortalıkta daha gereksiz konular cirit atıyor ve kapatılmıyor neden? :vur: :vur: :vur:

midnight

midnight

Üye
Büyük ihtimalle tartışma falan çıkmıştır,yoksa gereksiz olduğunu sanmıyorum konunun.. ;;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
Kardeş kimseye kasti bir yaptırım söz konusu değildir.. neden olaylara hep kötü yönden bakıyorsun.. açtığın topikte oluşan herhangi bir sorundan dolayı kimse zarar görmesin diye topik kapatılmış olabilir.. lütfen artık tartışma yaratmayalım.. olayları mantıklı bir şekilde çözmeye çalışalım...
Saygılar...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Arkadaşlar , hiç bir konu durup dururken ve sudan sebeler nedeniyle kapanmaz ve kapatmıyoruz.

katibim arkadaşım ,

Biliyorsun ki K750-W800 Ortak Topiği mevcut.Burada tüm genel sorunlar vs. tartışılsın , yazılsın diye açılmış.Sonuçta açtığın topic , K750i-W800 ile ilgili olduğu için , http://www.maxicep.com/forums/index.php?sh...00&#entry205351 linkindeki mesajlarla birleştirilmiş.Yani silinen veya kapatılan konu söz konusu değil.

Saygılar.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gökhan'ın açıklamasına katılıyorum ve o konuyu ben birleştirdim.. ;)

Bir konu açıldıktan sonra 2 gün geçince tüm topicleri k750-w800'cüler topici ile birleştiriyorum kalabalık olmasın diye.. ;)

katibim

katibim

Üye
    Konu Sahibi
o zaman sağolun arkadaşlar peki k750i'si olan arkadaşlar pc suite ile telefondan tennis ve uçak oyunlarının dosyalarını kopyalasalarda foruma koysalar olmazmı?

rockcity

Üye
arkadasım ben k750 topicine atıcam o oyunda var bu verecegim adreste..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
sanırım sorun hallolmuş..

katibim

katibim

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler dosyalar için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt