K750 Satıp PSP Alınır Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
K750 Satıp PSP Alınır Mı?
Arkadaşlar 2 gün önce kataloglara bakarken psp dikkatimi çekti.. Ve az çok karar verdim ama;

K750 Satıp psp almayı düşünüyorum. Psp ses kalitesi nasıldır çünkü mp3 çaldığı vs yazıyordu. Atrıca zaten ms duo uyumlu bende de 1 gb ms duo var teli satacam kart kalacak ve onu psp ile kullanacam büyük ihtimalle...

Psp alırsam sadece k750'den eksik olarak foto çekemeyecem bunuda ileride 150-200 ytl'lik bir digital foto makinesi ile hallederim diye düşünüyorum...

Telefon olarakta Sony Ericsson T290 Var zaten elimde onu kullanmayı düşünüyorum..

Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Yaklaşık 1 hafta kadar uğrayamayacam haftaya ancak yorumlarınızı görebilercem. :(

İyi akşamlar...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

aTTra

Üye
Ben olsam hiç düşünmeden alırdım, şimdi!

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
walla alet güzel yaaaa yerinde olsam alırdım ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Birde spot k750 kaça gider ve spot sıfır psp ne kadar bunlarda çok önemli.. :wacko:

K750 az çok biliyorumda psp hakkında fiyat olarak hiçbir fikrim yok.. (spot)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bende şimdi senin verdiğin link'ten PSP'nin ne işe yaradığını öğrendim hakikatende çok güzel bir şey özelliklede film izlenebilmesi.

Bence de bu makina alınır.

CooL'n'Quiet

Üye
van aga hiç kacırma bence direkt al ztn ''alo''demek dısında herseyi psp ile yaparsın ''alo''yuda telle dersin yani her alet görevini yapmıs olur :) aga oyunları pahalı biraz sorun olmasın?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Originally posted by ardadoganer@Oct 11 2005, 08:30 PM
van aga hiç kacırma bence direkt al ztn ''alo''demek dısında herseyi psp ile yaparsın ''alo''yuda telle dersin yani her alet görevini yapmıs olur :) aga oyunları pahalı biraz sorun olmasın?
[post=188971]Quoted post[/post]​

Oyunları kırıldı artık haberin yok mu??

Zaten hayatta orjinal oyun almam... :ehe:

CooL'n'Quiet

Üye
hadi yaaa bak bu öss adamı hayattan koparıyo aga kırılmıs oyunlar nerde sana zahmet link vercenmi? ya bende alcaktım oyunlar yüzünden vazgecmiştim dur simdi bende alcam :D teknosa fiyatı 579ytl

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teknosa da fiyat öyleyse dışarda 530-550 arası değişir.

CooL'n'Quiet

Üye
hoja biri bana link versin oyunlar için (:

slayer

Üye
durman hatta siteye sorman hata.. :)

internettten oyunların paylaşımıda başladı....

kocaman ekran + 1gb kartında varmış (ne filmler izlenir onda..)

..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+Oct 11 2005, 08:32 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; Oct 11 2005, 08:32 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ardadoganer@Oct 11 2005, 08:30 PM
van aga hiç kacırma bence direkt al ztn &#39;&#39;alo&#39;&#39;demek dısında herseyi psp ile yaparsın &#39;&#39;alo&#39;&#39;yuda telle dersin yani her alet görevini yapmıs olur :) aga oyunları pahalı biraz sorun olmasın?

[post=188974]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ne orjinali orjin oyun alınırmı hiç :eheh: alınmaz korsanıyız biz.

valla özelligi süper elimde olsa kaçırmam oyunda n-gage 1000 basar para olsa hemen alırım bizim izmir bit pazarında bi ara denk geldi calıntı 100 ytl almadık para yoktu 1 ay önce ...

aTTra

Üye
Originally posted by dimitradon+Oct 11 2005, 10:02 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(dimitradon &#064; Oct 11 2005, 10:02 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 11 2005, 08:32 PM
<!--QuoteBegin-ardadoganer
@Oct 11 2005, 08:30 PM
van aga hiç kacırma bence direkt al ztn &#39;&#39;alo&#39;&#39;demek dısında herseyi psp ile yaparsın &#39;&#39;alo&#39;&#39;yuda telle dersin yani her alet görevini yapmıs olur :) aga oyunları pahalı biraz sorun olmasın?

ne orjinali orjin oyun alınırmı hiç :eheh: alınmaz korsanıyız biz.

valla özelligi süper elimde olsa kaçırmam oyunda n-gage 1000 basar para olsa hemen alırım bizim izmir bit pazarında bi ara denk geldi calıntı 100 ytl almadık para yoktu 1 ay önce ...
[post=189046]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

PSP ile N-Gage&#39;yi karşılaştırman saçmalık değil mi dimitradon? :rolleyes:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+Oct 11 2005, 08:32 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; Oct 11 2005, 08:32 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ardadoganer@Oct 11 2005, 08:30 PM

[/b][/quote]

biliyom bazı arkadaslar süper oldugunu sölüyoda bende 4 ay kullandım ama bi eglence alamadım sıkıldım ...yani psp ps gibi bazı arkadaslara laf attımda ondan :huhu:

maavii

Üye
psp yi bir mp3 çalar ile karşılaştırma. sesi kulaklığı takınca fena değil ama mp3 çalarla karşılaştırırsan hüsrana uğrarsın. fiyata gelince spot 400e kadar bulabilirsin. oyunları ise sanırım 80 den başlıyo ama 1gb ms varsa internetten de indirebilirsin.. benim yorumumu sorarsan çok güzel bi alet...

ibonline

ibonline

Üye
gecen birinin elinde gördüm bu cihazı galiba müzik dinliyordu ama biraz büyük değilmi
3 ay önce istanbulda görmüştüm o yüzden yabancı gelmedi ama tam bir medya eğlence merkezi bir cihaz.Bencede al
haaa bu arada k750 cilere ne oluyo böle :lol2:
kan kaybediyorsunuz şaka şaka

slayer

Üye
Originally posted by ibonline@Oct 11 2005, 11:34 PM
haaa bu arada k750 cilere ne oluyo böle :lol2:
kan kaybediyorsunuz <s>şaka şaka</s>
:ehe: :ehe:
rüya bitti... gerçekleri gördüler..

CooL'n'Quiet

Üye
naptun slayer kardeş?tüm k750ciler çullanacak üstüne :)
bu arada hislerime tercüman oldun :)

metintekin

Üye
bencede sorman hata.Ama psp de büyük bişey.Kaçak olarak 450 ciwarı.

Üst Alt