k700 den normal sitelere girmek..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vivacocha

Üye
    Konu Sahibi
k700 den normal sitelere girmek..
merhabalar.. öncelikle söylemeliyim ki bu programı dh deki blumx arkadaşımız ingilizceye çevirmiştir.. bu yüzden ona çevirip bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz..

Opera MINI Browser Kullanımı;
Ben k700 de deneidm oldu.. ancak k750/w800 de de çalıştığı blumx arkadaşımız tarafından test edilmiş..
Öncelikle progrmaı telefonumuza atıyoruz.. ardından yükleniyor ve progrmaı başlatıyoruz.. şu anda program norveç dilinde bunu ingilizce yapmak için..

Meny tuşuna basın>Verktoy u seçin>Innstillinger i seçin>Sprak seçeneğinden English seçin OK'e basın>Lagre tuşuna basın

bu programın en büyük avantajı bu forum gibi sayfaları çok ufak boyutlarla açmaktır..
internette telefonunuzdan kontür derdi olmadan dolaşmak için ise;
settings load image i tiksiz hale getiriyoruz.. şu anda enter adress deyip forum.donanimhaber.com yazarsak oldukça ucuz bi şekilde girebilirz..

Tercüme ve paylaşm için Blumx arkadşaımıza teşekkür ederiz..
GüleGüle Kullanın..

bu arada maxicepi kontür olmadığından denemedim.. ancak dh ye girdim ve ordaki k700 topicimize ulaştım ve çıkıp bi daha yaptım 4 kontür gitti, gmail de ise 2 kontür gitti sadece anasayfada biraz dengesiz neden anlayamadım..
deiştirme; bu arada bende k700 var..

vivacocha

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür yokmu :( ...

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
ben k750i kullanıyorum onada olurmuki.Neyse teşekkür yinede

vivacocha

Üye
    Konu Sahibi
olur dene bence.. demin hotmail den mail attım 1 knt gitti.. simdide telden yazıyorum.. unutmaman gereken optionsdan load images i kapatmak .. kolay gelsin..

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Çok sağol vivacocha gerçekten yararlı bi program en basitinden aciliyeti olan internetle iligili işlerimizi telefonumuzdan yapabiliriz.

vivacocha

Üye
    Konu Sahibi
evet kesinlikle.. eskiden anlamsız geliyodu bana p900/910 almak yani internete girmek pahalıdır diye ne yapcam diye.. şu lgs de bi fen lisesi çıkarırsam p910 alırım herhalde..

free

free

Üye
Originally posted by vivacocha@Sep 7 2005, 07:06 PM
merhabalar.. öncelikle söylemeliyim ki bu programı dh deki blumx arkadaşımız ingilizceye çevirmiştir.. bu yüzden ona çevirip bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz..

Ben k700 de deneidm oldu.. ancak k750/w800 de de çalıştığı blumx arkadaşımız tarafından test edilmiş..
Öncelikle progrmaı telefonumuza atıyoruz.. ardından yükleniyor ve progrmaı başlatıyoruz.. şu anda program norveç dilinde bunu ingilizce yapmak için..

Meny tuşuna basın>Verktoy u seçin>Innstillinger i seçin>Sprak seçeneğinden English seçin OK'e basın>Lagre tuşuna basın

bu programın en büyük avantajı bu forum gibi sayfaları çok ufak boyutlarla açmaktır..
settings load image i tiksiz hale getiriyoruz.. şu anda enter adress deyip forum.donanimhaber.com yazarsak oldukça ucuz bi şekilde girebilirz..

GüleGüle Kullanın..

bu arada maxicepi kontür olmadığından denemedim.. ancak dh ye girdim ve ordaki k700 topicimize ulaştım ve çıkıp bi daha yaptım 4 kontür gitti, gmail de ise 2 kontür gitti sadece anasayfada biraz dengesiz neden anlayamadım..
[post=157983]Quoted post[/post]​
dh e girip çıkışında kaç dakikada kaç kb sonucu 4 kontör gitti ;)

vivacocha

Üye
    Konu Sahibi
ya valla abi tam bilemiyorum.. ama gprs te dakika önemli değil ynai istersen 1 ay bağlı kal hiç veri indirme kontür düşmez.. birde oraya eklememişim düzelticem şimdi ama biraz önce yine denedim 1 kontür gitti.. belkide o arada ben biriyle falan konuşmuştum ondan düştü belkide.. neyse yani dediğim gibi şu anda dh ye girincede 1 kontür düşüyo.. zaten avea da 100kb 1 kontürmüş.. sadece anasayfa değilde belki 3-5 mesaj atıncada 1 kontür düşer..

free

free

Üye
Originally posted by vivacocha@Sep 12 2005, 04:04 PM
ya valla abi tam bilemiyorum.. ama gprs te dakika önemli değil ynai istersen 1 ay bağlı kal hiç veri indirme kontür düşmez.. birde oraya eklememişim düzelticem şimdi ama biraz önce yine denedim 1 kontür gitti.. belkide o arada ben biriyle falan konuşmuştum ondan düştü belkide.. neyse yani dediğim gibi şu anda dh ye girincede 1 kontür düşüyo.. zaten avea da 100kb 1 kontürmüş.. sadece anasayfa değilde belki 3-5 mesaj atıncada 1 kontür düşer..
[post=163744]Quoted post[/post]​

diyelimki opera mini yükledim
gprsten dh ye girdik,ve süre önemsiz olduğu için bağlı kalan süre kontür eksiltmiyor
peki mesajta atmadık,bu durumda veri indirme derken downloandan mı bahsettin
downloadda yapmazsak ücret yok mu yani
yanlış anladıysam açıklarmısın

Exalans

Exalans

Üye
zaten web viever diye java tabanlı bi browser var ama inglizceydi fakat ücretsizdi java olduğu için gayet güzel kurulup kullanıyodum.

vivacocha

Üye
    Konu Sahibi
free;
evet mesela dh ye girdin o sırada bi işin çıktı teleofnu bıraktın gittin.. yani sen telefonu 3 gün sonra bıraktığn gibi alırsan kontürün sadece dhye ilk girtişnde gidiyor..

esmir

Üye
ne işbu iş?

free

free

Üye
k700ide internete girmek için doğru ayarlar hangisi türkcell
1)gprs ayarlarını yazabilirmisiniz
2-)wapdata ayarlarını yazabilirmisiniz
3)türkceldede avea gibi gprsden sms 1 kontörmü

free

free

Üye
yanıt yok mu :)

f205

f205

Üye
ellerine sağlık bu programı arıyordum ben de :)

free

free

Üye
Originally posted by vivacocha@Sep 7 2005, 07:06 PM

GüleGüle Kullanın..

[post=157983]Quoted post[/post]​
bu linke k700iden girip operea miniyi yüklemek mümkünmü

free

free

Üye
mini.opera.com dan cep telefonuyla bu uygulamayı indirdim
peki bu uygulamayla girdiğimiz adresten download yapılabiliyor mu

vivacocha

Üye
    Konu Sahibi
download yapamıyorsun.. onun için se nin kendi tarayıcısını kullan..

free

free

Üye
<div class='quotetop'>(vivacocha &#064; Dec 17 2005, 01&#58;17 PM) [post=229588]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
sağol peki operaminide resimleri kapatma imkanımız varmı

free

free

Üye
<div class='quotetop'>(free &#064; Dec 18 2005, 02&#58;30 PM) [post=230231]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(vivacocha &#064; Dec 17 2005, 01&#58;17 PM) [post=229588]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
sağol peki operaminide resimleri kapatma imkanımız varmı
[/b][/quote]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt