Joystick Konusunda Yardm

• 19 Kasım 2010
  • 2225 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar şöyle kaliteli uzun ömürlü joystick arıyorum ( Direksiyon ) Debriyaj vb. olmalı , kullanılabilirliği iyi ve uzun ömürlü olmalı en fazla 80 TL verebilirim .

Önerebileceğiniz modelleri yazarsanız sevinrim yardım edecek herkese şimdiden teşekkürler

Yazan: DarKeXRam
  2. 80 tl ye bulabileceğini pek sanmıyorum 150-200 tl yi gözden çıkarmalısın ama sadece
    Direksiyon-vites-elfrenive gaz firen olsun diyorsan 80 tl bile fazla snopylerden alabilirsin

3. direksiyon-vites-elfreni-gaz-fren-debriyaj olsun istiyorum :) debriyajlılar çok mu pahalı ?

4. 80 TL'ye fazla uzun ömür bekleme bence.Tabi şansına bakarsın uzun müddet dayanır.Tavsiyem ; SNOPY FT38C2 Racing Wheel

5. nedved önerdiğin gayet iyi gittigidiyor da 43 tl ye buldum ondan Sıfır kullanılmamış fakat Debriyaj pedalı işe girince fiyat çokmu artıyor yani bu fiyatlara 3 pedallı bulamaz mıyım ?

6. Tunacım o tür bir GamePad bakmadım ama eğer varsa da fiyatı hakkında bilgi sahibi değilim.İstersen Gittigidiyor sitesini biraz araştır.Belki bulabilirsin ama tahminen fiyatı yüksektir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 10:58