Jono İcon S40 Tema

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Jono İcon S40 Tema
Jono ikon paketini kullanarak yeni bir tema yaptım. Bence hoş oldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Gayet hoş girişteki göstergeler hoşuma gitti!

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Moderatörüm tema güzel görünmekte fakat videolar tam ekrandan geri çıkarılamıyor...

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Tema ' nın asha 303 ' ün ekran çözünürlüğüne uyumlu olmadığını belirteyim. SS alıp gönderir misin ?
bilgisayar'a erişimim yok ne yazıkki :(
ama şöyle açıklayabilirim... X2 galiba touchscreen değil asha 303 de medya oynatıcıda eğer bir video izleniyorsa ekrana çift dokunarak tam ekrana geçebiliyordumki temayı uygulayınca geçemez oldum... herneyse .tam ekrana geçince video tüm ekranı kaplıyor ve ekrana bir kez dokununca dokunmatik tuşlar beliriyor .tam ekrandan çıkma butonuna basınca ise küçük ekranlı gösterime geri dönüyor...fakat bu temayı uygulayınca tam ekrandan çıkma tuşu ve diğer tuşlar gelmiyor... Bence sebebi asha 303 deki tam ekran panelinin tasarımlanmaması...

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
bilgisayar'a erişimim yok ne yazıkki :(
ama şöyle açıklayabilirim... X2 galiba touchscreen değil asha 303 de medya oynatıcıda eğer bir video izleniyorsa ekrana çift dokunarak tam ekrana geçebiliyordumki temayı uygulayınca geçemez oldum... herneyse .tam ekrana geçince video tüm ekranı kaplıyor ve ekrana bir kez dokununca dokunmatik tuşlar beliriyor .tam ekrandan çıkma butonuna basınca ise küçük ekranlı gösterime geri dönüyor...fakat bu temayı uygulayınca tam ekrandan çıkma tuşu ve diğer tuşlar gelmiyor... Bence sebebi asha 303 deki tam ekran panelinin tasarımlanmaması...
X2-00 240x320 ekranı var . Asha 303' te ise daha geniş ekran . Medya oynatıcı teması seçme imkanın olmalı , medya oynatıcısının ayarlarında vardır.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
X2-00 240x320 ekranı var . Asha 303' te ise daha geniş ekran . Medya oynatıcı teması seçme imkanın olmalı , medya oynatıcısının ayarlarında vardır.
moderatörüm asha 303 240x320 ekranına sahip bu arada ne medya oynatıcıda nede medya kütüphanesinde tema ayarları bulunmamakta

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
moderatörüm asha 303 240x320 ekranına sahip bu arada ne medya oynatıcıda nede medya kütüphanesinde tema ayarları bulunmamakta
Asha da kaldırmışlar demekki . Müzik çalarınının arka planı mor renkte xpress müzik yazılı oldu mu ?

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Hayır olmadı ve kilit ekranıda simsiyah medya kütüphanesi gibi

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Hayır olmadı ve kilit ekranıda simsiyah medya kütüphanesi gibi
Tema asha 303 ' e uyumsuz bugün 303 ' ün ikon ebatlarına baktım . Bu temanınkinden oldukça farklı . Baştan yapmak istedim lakin bir uygulama konusu için altyapı hazırlıklarına başladım . Başka sitelerde temalar vardır elbet onları deneyebilirsin şimdilik , benimkilerden beğendin ikonlu varsa haber et .

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Tema asha 303 ' e uyumsuz bugün 303 ' ün ikon ebatlarına baktım . Bu temanınkinden oldukça farklı . Baştan yapmak istedim lakin bir uygulama konusu için altyapı hazırlıklarına başladım . Başka sitelerde temalar vardır elbet onları deneyebilirsin şimdilik , benimkilerden beğendin ikonlu varsa haber et .
peki moderatörüm...

Üst Alt