JoikuSpot programını nasıl kullanacağım bilmiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ferhat burak

ferhat burak

Üye
    Konu Sahibi
JoikuSpot programını nasıl kullanacağım bilmiyorum.
joikuspot programını açıyorum. Program türkçe ve internet bağlantınızı paylaşmak istiyor musunuz diyor. Sonra erişim noktası istiyor. Turkcell int. Seçiyorum. Bağlanmadı diyip. Sorun çıkartıyor. Bilen varsa bir tarif etsin. Ve ayarlarını falan söylesin.

Not: bu uygulamayı çalıştırırken halen aktif bir mobil veri bağlantım vardı.

Bu konu mobilden açıldı. Teşekkürler.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
wifi bağlıysa olmaz ss lerini versene

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Aynı Sorunla bende karşılaştım internet ayarı istiyor seçiyorum bağlanılamadı diyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mobil Veri, Wi-Fi Açık Bir Şekilde Programı Aç Ve Başlatı Tıkla..

___kaptan___

___kaptan___

Üye
bu program bildiğim kadarıyla kullandığınız interneti başka cihazın kullanmasına müsade eden bir program;

E7 kullanıyorum aynı program mevcut 4GB paketim vardı kardeşimde E71 var ben programı başlatıp başlat seçeneğine tıklayıp turkcell wap'ı seçiyordum kardeşimde cihazından wifi arayınca benim cihazı bulup bağlanıyor ben onay verince kardeşim benim internetimi kendi telefonundan wireles ile kullanıyordu!

Birde turkcell wap'ı seçin?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Ben wapıda seçtim yine olmadı

barisclermont

barisclermont

Üye
O an telefonun kullandigi mobil baglanti noktasinin, paylasmak istediginiz erisim noktasiyla ayni olmasina dikkat ediniz.

ferhat burak

ferhat burak

Üye
    Konu Sahibi
[E=kayahan14;5575926]wifi bağlıysa olmaz ss lerini versene[/QUOTE]

sadece mobil veriden trkcl internet açık. Erişim noktası olarak seçtm olmadı. Wap yaptım olmadı. Wifi kapalıydı. Ss nedir bilmiyorum. Ağ geçidi mi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Sırası İle :)
Wi-Fi Sadece Açık :)

ferhat burak

ferhat burak

Üye
    Konu Sahibi
O an telefonun kullandigi mobil baglanti noktasinin, paylasmak istediginiz erisim noktasiyla ayni olmasina dikkat ediniz.

dikkat ediyorum ama. Sectgm baglantı aktif iken seciyorum. Yani onceden mobil veri aktif ve baglı, programdan da onu seciyorum. Olmuyor.

- - - Eklendi - - -

dikkat ediyorum ama. Sectgm baglantı aktif iken seciyorum. Yani onceden mobil veri aktif ve baglı, programdan da onu seciyorum. Olmuyor.

- - - Eklendi - - -

Sırası İle :)
Wi-Fi Sadece Açık :)

aynen dostum. Bu sefer oldu. Teşekkür ederim.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar sorun çözüldü.
Benimle ilgilenen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Kolay gelsin :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

aynen dostum. Bu sefer oldu. Teşekkür ederim.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar sorun çözüldü.
Benimle ilgilenen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Kolay gelsin :)

hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt