[Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.10(1000) S60v3/S60v5/S^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.10(1000) S60v3/S60v5/S^3 Signed [Resmi Türkçe]
Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete erişebilmesini sağlayabilen programdır. İnternet olmayan yerlerde gprs bağlantınızı bilgisayarınıza paylaştırabilirsiniz.

JoikuSpot, telefonunuzu bir WiFi noktasına dönüştürüyor. Paralı sürüm, size internet güvenliği ve tam internet erişimi sunuyor; ayrıca Etkin Noktanızı istediğiniz gibi adlandırabilirsiniz. Telefonunuzu bir 3G WiFi modemi gibi kullanabilmek için herhangi bir WiFi cihazına bağlanın. WiFi bağlantısı Nokia telefonlar için uygun hale getirildi.​

Ekli dosyalar

Tepkiler: aydin_mert_06, SakirtAbiler, Flo Rida ve 30 diğerleri

chezque

Üye
harika bir program. kullanıyorum ve son derece memnunum bu programdan da. şifreyi de koydum kafam rahat şu an ) teşekkürler arkadaşım

kj2al

Üye
TeşekkürLer Emeğine SağLık Çok Faydalı Bi Uygulama..

Uqur5445

Üye
tesek kurlerde bska cıhazlar benı bulamıyor

Tepkiler: ercan_21_21
dostum paylaşm için öncelkle tskler,
Ben indirdim kurulum işlemi tam biterken telefonu yeniden başlatın diyor,sonra yüklendi diyor. Fakat telefonu karıştırdım ikonunu bulamadm. Uygulamalarda yüklü gösteriyor.nedenini biliyor musn?
Tel =5800 xm

mıttık

Üye
arkadaşım telefonu yeniden başlatınca yükleme tamamlanıyor yani uygulama o zaman geliyor

güzel paylaşım, bunu pc için yapabilsek daha iyi olacak

şifreyi nasıl koyacaz yardım edin lütfen

hnkt1986

Üye
allah cc rağzı olsun su forumdaki en güzel pzylasım bence

Tepkiler: Sensation

nizam

Üye
çok güzel proğram eline sağlık teşekkürler

zukaru09

Üye
sifre koyamıyorum arkadaslar yardım.

Teşekkürler denedim çalışıyor.

kardeşim çoooook teşekkürler bilhassa (signed) için

y@vuz_a

Üye
5800 üzerinden galaxy s wifi 5.0 ile bağlanmaya çalışıyorum ancak bağlantıyı görmüyor. yardım lütfen.

y@vuz_a

Üye
harika bir program. kullanıyorum ve son derece memnunum bu programdan da. şifreyi de koydum kafam rahat şu an ) teşekkürler arkadaşım

şu şifre koyma işini nasıl yapıyorsunuz yaa? yardım lütfen. hatta ben bağlantıyı göremiyorum galaxy s wifi 5.0 cihazımda.

eroglu60

Üye
bende 5800 a kurdum başka telefonlar görüyor ama samsung galaxs p1010 tab baglantıyı göremiyor neden