Joikusoft JoikuSpot Light v3.10(997) S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed [Resmi Türkçe]

• 22 Ekim 2010
  • 16635 Okunma
  • 17 Cevap

1. Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete erişebilmesini sağlayabilen programdır. İnternet olmayan yerlerde gprs bağlantınızı bilgisayarınıza paylaştırabilirsiniz.

Yazan: Sensation

Joikusoft JoikuSpot Light v3.10(997) S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed [Resmi Türkçe] İndir

2. evet çok güzel programdır ben bir iki aydır kullanıyorum ama benim kullandığım v2.60 dır, bu v3.10 muş deniycem.
    kesinlikle tavsiye ederim wireless modem olarak gözükür telefon, tek sorun şarzı biraz fazla götürür...

3. beceremedim sanırım bunu

4. n8'in icinde bu özellik dahili gelyior ama tabi bu uygulamanin artilari vardir..

5. mükemmel

6. nerde geliyor acaba ben bulamadım da birde ne yaptıysam nete girmedi sizdede boylemi

7. n8 de nasıl var bu özellik.. bi anlatın

8. Arkadaş programı yanlış anlamış,bu özellik n8 de yok

9. evet bu benim bildiğim bi tek wp7 cihazlarda var

10. dışardayım şuan eve gidince yüklücem umarım işe yarar vodafone sınırsız net var okulda ticarete dökerim bu işi XD :ehe:ehe çok teşekkürler:sarıl:

11. yükledim tşk calışıyor sürümü onu anlamadım yinede paylaşaım için elerine sağlık...

12. deniyelim bi teşekkürler

13. teşekkürler ekran görüntülerinde görünüyor ama bu deil

14. ben yukledim denedim pc den de bagladim.. tesekkurler

15. teşekkürler

16. Emeğine sağlık Teşekkürler :oke:

17. paylaşım için teşekkürler..

18. n8 de orjinalinde var kardes istersen ama kablo ile baglaya biliyorsun pc ye interneti bu biraz daha gelismisi wi-fi olarak :)

Yüklüyor...
18/11/2018 - 09:30