Jerez'de Güvenlik Önlemleri Arttırılıyor..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Formula 1'in test pisti olan Jerez'de güvenlik önlemleri artırılıyor.Çakıl alanlar ve bariyerlerde değişikliğe gidiliyor. Bunun nedeni ise İspanyol Jerez pistinin 2009'da MotoGP yarışına ev sahipliği yapacak olması nedeniyle FIM'ın pisti kontrol edecek olması.

Pist sözcülerinden biri, "Çalışmalarımız FIM'den 2009'da yeni lisans onayını almak için devam ediyor." dedi.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt