[JellyBean]AOKP for P970[ Lg Optimus Black]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
[JellyBean]AOKP for P970[ Lg Optimus Black]

Çok güzel bir Jelly Bean Romu ben denedim ve çok memnunum denemenizi tavsiye ederim

NOT;Cihazınızın root yetkilerine sahip olması gerekmektedir.İşlemleri düzgün yapmazsanız telefonunuz brick olabilir...

Cihazınız Brick Olursa Çözümü ; http://www.maxicep.com/android-modi...telefonunuzu-kurtarin-710531.html#post5370658

Bugs; Denediğim kadarıyla telefon bazen reset atabiliyor fakat denemeye değer.

KURULUM;

1.ilk olarak root işlemini yapıyoruz.

2.Cihazımıza Google play 'den Rom manager'i yüklüyoruz..

3.Usb hata ayıklama modu'nu açıyoruz.

4.İndirdiğiniz rom dosyasını sd karta atıyoruz.

5.Rom manager' i çalıştırıyoruz ve Flash Clockworkmod recovery yazısına tıklıyoruz(bu sırada internete bağlı olmalısınız).ve indirme işlemini bitirmesini bekliyorsunuz.

6.Reboot into recovery e basıyorsunuz ve cihazınız kapanıp recovery mod da açılıyor.

7.Ses kontrol butonlarını kullanarak menüden; "Wipe data/factory reset" ve "Wipe cache partition" seçeneklerini uygulayın.

8.Güç butonuna basarak Recovery ana menüsüne dönün. "Install zip from sdcard" seçeneğini seçin.

9."Choose zip from sdcard" seçeneğini seçin.

10.Telefona attığınız rom u seçiniz ve yükleyiniz.

11.Gapps ı seçip yükleyiniz

12. Yükleme işlemlerini bitirdikten sonra Recovery ana menüsüne güç butonuna basarak dönün. "Reboot system now" seçeneğini seçin.

13.
Telefonunuzun ilk açılışı normalden uzun sürebilir. Açıldıktan sonra gerekli ayarlarınızı yaparak telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.Hayırlı olsun...

Rom: (preview version)

Rom: (JB Build-2 version)

Rom: (beta 2 kernel 3.0.8)

Rom: (build 4)

Rom: (build 5)

Gapps:

Romun bulunduğu sayfa:

Olası problem ve sorularınıza cevap vermek için buradayım.Unutmayın ki bu sürümler resmi değil ve geliştirilmekte olan yapılardır.

Anlatım bana ait olup linkler malum forumlardan ALINTI'dır..

YAZILIM ROOTLUDUR

İŞLEMLERİ YANLIŞ YAPTIĞINIZDA CİHAZINIZA GELECEK ZARARLARDAN BEN YADA SİTE MESUL DEĞİLDİR...

Bir teşekkürü esirgemeyiniz..

aryen21

Üye
paylaşım için tşk.. yükledim çok hoş yalnız dediğin gibi kendi kendine reset atıyo reset atarkende saat değişiyo bazen.. ayrıca internet mobil ortak kullanıma açamıyorumm

huseyinekrem

huseyinekrem

Üye
4.0.4 fransa romuna devam :D

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Valla şuan en iyisi v30b ics romu eğer cwm den rom yükleyebiliyorsanızda nova v30b romunu öneriyorum :good: :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...