JDownloader v0.6.193

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
JDownloader v0.6.193

JDownloader açık kaynaklıdır , ortamdan bağımsız çalışır ve tamamen Java ile yazılmıştır. JDownloader Sadece Premium kullanıcılar için değil bedava kullanıcılar için bile - Rapidshare.com , megaupload.com gibi Tek-Tıklamalı-barındırıcılardan dosya indirmeyi kolaylaştırır. Sizlere çoklu paralel indirme , captcha algılama , otomatik dosya çıkartma ve daha bir çok ayrı özellik sunar. Tabi ki JDownloader kesinlikle ücretsizdir. Bunlara ek olarak JDownloader "link şifreleme" site desteği de sunuyor- tek yapmanız gereken şifrelenmiş linkleri eklemek ve JD gerisini sizler için hallediyor. JDownloader CCF, RSDF ve yeni olan DLC aktarım özelliklerine de sahip.

• Beğen
Tepkiler: guldenizzzz, Dogus Pertez ve CryDaqqeR

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel ve yararlı bir program teşekkürler.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... ;)

g_s1992

g_s1992

Üye
bnden size tavsiye hiç güzel değil bende güzel sandım indirdim 5 para etmez ben free downland menager var en iyisi o bence

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kullanmasını beceremeyenler için 5 para etmez tabikide... ;) Ben kullanıyorum gayet memnunum... ;)

djserkan37

djserkan37

Üye
Teşekkürler.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... ;)

ttgg

ttgg

Üye
saolasın

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... ;)

.BlueTR

.BlueTR

Üye
bu bişey indirmiyor kardeş.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
ya şimdi linkleri ekliyorum.start diyorum bekliyorum.o 100 secods tan başlıyo tmm 0 oluo tekrar başlıo ve indirme %1 olmuyor.Hep %0 dosya bozuk deil.Normalde IE ile indirince indiriyor ama.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşım bende zerre sorun yok... Hala indiriyorum işte...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...