Java Oyun Çeviri (türkçeleştirme)

İsa
nokia
c3 320x240
Samsung
320x240 full dokunmatik
240x400 full dokunmatik green farm 1 türkçe yaparmısın yapılı varsa linkini atarmısın
şimdiden teşekkürler

Skymich

Üye
    Konu Sahibi
İsa
nokia
c3 320x240
Samsung
320x240 fu ll dokunmatik
240x400 fu ll dokunmatik green farm 1 türkçe yaparmısın yapılı varsa linkini atarmısın
şimdiden teşekkürler
O oyunun dil dosyasını program desteklemiyor.

Ben bu forumda sanırım görmüştüm green farm 1 türkçeyi sen bi bakıp bana linkini atarmısın

benim yerimi Doldurmaya Başlamışlar

kfahaa

Üye
3-İmza Kuralları forum linkleri veya üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz.
-İmza içeriği, mesaj yazma kurallarını da içerir.
-İmza Resim Boyutu; En fazla 650 piksel genişlik, 150 piksel yükseklik (650x150 px.) ve 150 KB.(Kilobyte) boyutunda olabilir.
-İmza Resim Adeti Sınırı: En fazla 5 adet resim, veya 5 adet smiley eklenebilir. (Alt alta koyulan resimlerde, toplam yükseklik 150px; Yan yana koyulan resimlerde ise, toplam genislik 700 px. geçemez.
-İmza En fazla Satır Sayısı: Yazı font boyutu 2 ise "7" satır, daha büyük ise "5" satır yazı eklenebilir.
-İmza En fazla Karakter Sayısı: 1000 karakter yazı eklenebilir.
-Yönetici, imzanız için sizi uyarabilir yada kural dışı ise derhal müdahale edilir ve kurallar yöneticiler dahil herkes için geçerlidir.
Resim boyutu(piksel) uymuyor.

Real Football 2009 yapabilirsen çok makbule geçer

Isa png ıle paketlenmıs ıse cevırmek daha kolay olur. Png yı halo ıle cıkar photo scape tarzı bır programla oradakı yazıların ustunu sıl turkcesını yaz.

Asphalt 6 240x320 s40 ben bi tane türkçe buldum ama uygulama hatası dedi açmadı lütfen bunn türkçesiini yap
Facebook Adresime mesaj at : facebook.com/onr.kmnt

Nasıl Türkçeleştirdiğini anlatacaktın?

biltek

Üye
green farm 3 türkçe yapabilirmisin

Nasıl yapıyorsun ya ben Cm 11 türkiye ligleri adlı oyunu oyuncuları güncelemek istiyorum yapıyorum ama oyunda oyuncular yok oluyor

Tepkiler: MAERKEK