Java Destekli Çin Malı Telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Bu yorumu bende gördüm ama biliyorsunuz ki forumlarda insanlar sevmedikleri şeylere hayali yorumlar yazabiliyorlar. Bence en doğrusu araştırma yaparken şikayet sitelerini incelemek, örneğin şikayetvar.com. Ben Şengüllerden almadım. Tanıdık telefoncu arkadaşım var ondan aldım. Sanırım başka distribütörler de getiriyor

ertugrulgazi

ertugrulgazi

Üye
her şeyin başı iyice araştırıp öyle ürün almak gerekiyor.

--------------- Ekleme ---------------

TTN MX500i ve AVE TVD77 dede java var deniyor bilgin varmı

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
TTN'i bilmiyorum ama AVE'de var. Ancak AVE yi inceledim, tuşları pek kaliteli görünmüyor. Özellikle üst yön tuşu basıldıktan sonra yerine oturmuyor. İlginç ama birkaç AVE'de bunu gördüm. Anycool tuş konusunda daha başarılı

caner90

caner90

Üye
Tıntele v300

hidroterapist26

Üye
slm arkadaşlarr bende çin malı twings saphire marka tlf varr ben bu tlf oyun yükledim ama her oyunu açmıyoo nasıl yükldeiğime gelince jar uzantılı dosyaları jad yapıp usb kablo aracılığıyla received klosörüne atın jar dosyasıyla jad dosyası beraber sonra tlf hafıza kartı received klosorune gelip bu oyunu yükle diyerek yülkleyebilirsiniz inş resimli anlatımada yapacağım...

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi

Bahsettiğiniz telefonu tanıyamadım. Marka da hiç güvenilir gelmedi.

slm arkadaşlarr bende çin malı twings saphire marka tlf varr ben bu tlf oyun yükledim ama her oyunu açmıyoo nasıl yükldeiğime gelince jar uzantılı dosyaları jad yapıp usb kablo aracılığıyla received klosörüne atın jar dosyasıyla jad dosyası beraber sonra tlf hafıza kartı received klosorune gelip bu oyunu yükle diyerek yülkleyebilirsiniz inş resimli anlatımada yapacağım...

Bunu ayrı bir konu açarak yaparsanız daha iyi olur.

razieligor

razieligor

Üye
Pff bana da Trident E71 hediye geldi. Günlerdir oyun arıyorum. Neyse sağlık olsun. Ben de müzik dinlerim sadece napalm :(

malicya

Üye
avede var ama kendi telefon hafızasını açmıyor zaten sd karta resim falan çekio

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncelliğini kaybettiği için kapatılmıştır. Güncellendikten sonra tekrar açılacaktır.