Java Destekli Çin Malı Telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Java Destekli Çin Malı Telefonlar
Arkadaşlar forumun Diğer Cep Telefonları bölümünde bir çok kez söylememize rağmen X marka telefon aldım oyun, program nasıl yüklenir diye konular açılıyor. Lütfen konu açmadan önce bu yazıyı okuyun. Gereksiz yere kalabalık yapmayın.

Nokia E51 modelini duymuşsunuzdur. Bu telefonun kasasına benzer telefonlar piyasaya çıktı. Bir tanesi de bende var. Verson VX99. Piyasada bulabileceğiniz üç tane java destekli Çin malı telefon var. Üçü de aynı kasa. Modeller şunlar;

Verson VX99 - Ben 239 TL ye aldım
Daymobile E71 (Trident E71 de java yok lütfen sormayın)
Daymobile E88 (E71'le ne farkı var ben bile çözemedim)

İşte bu ürünlerin dışında hiçbir modelde java yok, dolayısıyla oyun oynama, program yükleme şansınız da yok. Lütfen artık Trident MB888T aldım oyun, program nasıl atarız agalar şeklinde konu açmayın. İnsanların aradığını bulmasına engel olmayın.

• Beğen
Tepkiler: Qarizmatik_47 ve bias

GaMeMaX

Üye
Verson VX99 ile aynı anycool s24 var buna msn vs oluyormu çünkü java desteği olduğu yazıyor
Link :

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Resmi Anycool sitesinde model bulunmadığı için net bilgim yok. Verson'da MSN yüklü olarak geliyor. Sadece kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bağlanıyorsunuz. Anycool'da bilgim yok. Ama muhtemelen onda da aynıdır. Sonuçta yazılımları aynı.

GaMeMaX

Üye
Resmi Anycool sitesinde model bulunmadığı için net bilgim yok. Verson'da MSN yüklü olarak geliyor. Sadece kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bağlanıyorsunuz. Anycool'da bilgim yok. Ama muhtemelen onda da aynıdır. Sonuçta yazılımları aynı.
teşekkür ederim :)

SlashGun

SlashGun

Üye
Bizim pederde de var AnycooL T818 ..
Ona atılmıyormu Adem yaw :ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E51'e benzetilen kasalı modeller dışında hiçbirinde java yok Coşkun kardeşim. Çok araştırdım. Sadece bu modeller. Anycoll da S24 ü çıkarmış bugün gördüm.

MadloveR2

Üye
nokia e 51 benzetilen bir model var çin malı java çalıştırıyo fakat şu an markasını hatırlayamadım. öğrenip onuda ekleyeceği buraya gerçekten telefon çok hoşuma gitti ince kibar kullanışlı ve tv radyo çift hat java gibi bir sürü özelliği var fakat dediğim gibi markayı hatırlayamadım. bulunca paylacağım burda

--------------- Ekleme ---------------

telefonun markasını buldum oztil s109 e71 diyede geçiyor.msn de var özellikleri arasında üstelik fiyatıda 219 TL verdiğim linkten inceleyebilirsiniz telefonu.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Madlover2 markadan dolayı tavsiye etmem. Bilindik markaların aynı model ürünlerine ulaşmanızı öneririm.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Çok ilginç gerçekten. Halen şuna oyun yükleniyor mu buna yükleniyor mu diye konular açılıyor, araştırma yapılmadan... Biz demek kikendimizi boşuna paralıyoruz

ertugrulgazi

ertugrulgazi

Üye
VERSON VX99 telefonun resmi web sitesi varmı.

VERSON VX99 telefonun resmi web sitesi varmı.

VERSON VX99 un web sitesini buldum ama ürün ile ilgili açıklama bulamadım

ayrıca yazdıklarınıza göre DAY MOBİLE E88*** ANYCOOL S24**** VERSON VX99 ** bu cihazlarda java ve messenger varmış bu üçünden hangisi tercih edilmeli..

bu konuda bilgi sahibi yokmu.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Daymobile yaygın bir marka değil servis sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Tercih için birşey söyleyemem ben Verson kullanıyorum memnunum. Bu arada Verson'un servisinin daha yaygın olduğunu unutmayalım. Telefonu Şengüller iletişim getiriyor. Verson'un resmi sitesinde neden ürün yok bende anlayamadım. Güncellenmiyor sanırım.

ertugrulgazi

ertugrulgazi

Üye
verson vx99 model telefonun online alınabilecek web sitelerini bulamadım..

VERSON VX99 diye ürün var ama ürün tanıtımı ile ilgili bir satır bile yok resmi sitelerinde..

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Nebbu Online Satış:

Sahibinden.com Online Satış:

Nakitci.com Online Satış:

Ayrıca resmi sitede bu modelin bulunmaması konusunda haklısınız ancak şunu belirteyim örneğin Sony Ericsson'un sitesinde Xperia modeli bulunmuyor. Aynı örneklere Samsung ve Nokia'da da ulaşmak mümkün.

ertugrulgazi

ertugrulgazi

Üye
hepsiburada.com *** hizlial.com *** bimeks.com.tr *** mavibilgisayar.com *** gibi güvenilir web sitelerinde olsaydı uygun fiyat ve taksit alternatiflerimiz olurdu.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Mavi bilgisayar çok fazla telefon çeşidine sahip değil. Diğer verdiğiniz sitelerde de bu ürün satılmıyor. Bu sitelerde de uygun fiyat ve taksit avantajlarınız var ama zaten Çin malı ürünlere internetten değil de direkt olarak mağazalardan ulaşmanız daha doğru olur. Verson markalı cep telefonları Bimeks'te satılmakta. Ancak Bimeks sitesine bu ürünü koymamış. Ben Maltepe Carrefour'daki Bimeks'te bu ürünü gördüm ancak 10 taksitli satış fiyatı 255 TL'ydı. Bu arada Pendik Şengüller İletişim'de bu cihaz 299 TL yine 10 taksit.

ertugrulgazi

ertugrulgazi

Üye
ben ADANA da oturdugum için genel olarak anadolu şehirleri İSTANBUL un yanında biraz şanssız. nokia samsung simens gibi büyük markalar olsa sorun olmaz.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Hmm doğru haklısın. Sahibinden.com için verdiğim linke bir bak istersen. 249 TL yazıyordu galiba. Sahibinden.com güvenlirdir.

ertugrulgazi

ertugrulgazi

Üye
sahibinden.com **** hemalhemsat.com ****** gittigidiyor.com ****** gibi ürünlerini sergiliyen satıcılara güven problemleri yaşanıyor.üründe olmayan özelligi varmış gibi satmak faturalı satış deyip fatura göndermemek gibi gibi.....
o yüzden ben genelde buralardan ürün almam. satıcı yorumu sayfaları bunlara birer delil olur. ben şahsen bu satıcılara pek güvenmem.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız tabi ama güvenli alışveriş sunuyorlar diye düşünüyorum. Sonuçta ürün evinize geldikten sonra kargo görevlisinin yanında inceleyip fatura olmaması, beyan edilen ürünün gönderilmemesi ya da üründe hasar olması durumunda rapor tutturup geri gönderebiliyorsunuz ve satışa onay vermediğinizde bedel kartınızdan çekilmiyor. Ben internetten alışveriş yapıyorum. Ama sizin söylediğinize de katılıyorum. Almadan önce mutlaka satıcının profilindeki yorumları okumak, hatta sabit bir yerde ticaret yapıyorsa gidip yerinde görmek gerekir

ertugrulgazi

ertugrulgazi

Üye
VERSON VX99
alıp ıade ettım

dıgerlerı ıcın yorum yapmam yanlıs olur sarj aletı aynı gun bozuldu
telefonu otomatık kapa fonksıyonuvar butur telefonlarda... bu ozellıgını cok severım çin telefonlarının bu ozellık hatalı
uretıcısı olan oztıl etıketınde yazdıgına gore oztıl de almayın derım...
urunun ıcıne lı ımeılerle etıketındekıler farklıydı. bir guvenılır alısverıs sıtesınden en buyuk 3 alısverıs sıtesınden bırı açıkarttırma degıl fıslı faturalı aldım hemde. iade ettımde kurtuldum. yınede sız bılırsınız
**************************************************************************************************************************
bu beyan dogrumu acaba başka bir forumdaki bir kullanıcının yazısı

bu ürünü şengüllerden başka satan varmı.