.jar Çeviri Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

soyga0123

Üye
    Konu Sahibi
.jar Çeviri Yardım
Merhaba;
s40 serisi telefonlar için olan .jar java uygulamaları hex editörle çevirirken iki problem ile karşılaşıyorum:
1. karakter sayısını değiştirince hata veriyor. Ör: "exit" yerine "çıkış" yazamıyorum.
2. Yukarıdaki örnekte gördüğünüz üzere "çıkış"ta "ı" ve "ş" yani Türkçe karakterler var ve bunlar da ayrıca hataya neden oluyor.
Bu hataları nasıl düzeltebilirim?
Şimdiden teşekkürler...

(Forumda aradım ama maalesef cevap bulamadım. Bilenler var fakat paylaşmamışlar.)

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
türkçe karakter kullanırsan uygulama bozulur ve exit 4 harfli çıkışıda 4 harfli yazmalısın yoksa uygulama bozulur

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
cıks yazsan da olur be hocam

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
.jar, arşiv dosyasıdır. Içindeki .class dosyalarını düzenlenen gerek ve Türkçe karakterler vs için hex editör kullanma, bende program var ama PC fena karışık, program ismini hatırlanan gerek yani :-D

• Beğen
Tepkiler: soyga0123
desparado006

desparado006

Üye
.jar, arşiv dosyasıdır. Içindeki .class dosyalarını düzenlenen gerek ve Türkçe karakterler vs için hex editör kullanma, bende program var ama PC fena karışık, program ismini hatırlanan gerek yani :-D
programı daha hatırlayamadınmı?

• Beğen
SHS

SHS

Üye
Ufacık oyunu çevircem diye ne çile çekmiştim, arkadaşların dediklerini uygula ve sana tavsiyem bikaç kelime çevir sonra dene sonra yine çevir ve dene, böylece hangi kelime bozuyor daha iyi anlarsın

• Beğen

Üst Alt