japonlar yaptı sonunda ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deskator

Üye
    Konu Sahibi
japonlar yaptı sonunda ...

arkadaşlar bu lınk e tıklayınca videolara bir göz atın artık çizgifilm lerde gördüklerimiz gerçekleşmeye başladı :)
İstanbulda çok işe yarar :)
( çince japonca dil desteği gerekebilir )

sanane

sanane

Üye
cok guzel ya.adamlar yapiyo iste

keano

Üye
10 sene sonra bende yapacam... hemde cep robotu..adinida "Hamit" koyucam. Hamit'in cok MB ram'i ve cok GB hdd'si olucak. Hamit'in islemcisinide kendim yapicam, cok GHz olucak, numatik valflerle hamitin hareketini sagliyacam, sirtindada bi kompresor olucak. Hamit'in bide i$in tabacasi olucak. Hamit'in asil gorevi tikanan tuvaletleri acmak olucak. $imdiden sipari$ alirim, Hamit-bot C1'in fiyatlari icin PM atabilirisiniz.

Landwalker guzel haaa.. aslinda adini Landwanker diye degistiridim ama.. neyse..

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Originally posted by keano@Jun 20 2005, 08:33 PM
10 sene sonra bende yapacam... hemde cep robotu..adinida "Hamit" koyucam. Hamit'in cok MB ram'i ve cok GB hdd'si olucak. Hamit'in islemcisinide kendim yapicam, cok GHz olucak, numatik valflerle hamitin hareketini sagliyacam, sirtindada bi kompresor olucak. Hamit'in bide i$in tabacasi olucak. Hamit'in asil gorevi tikanan tuvaletleri acmak olucak. $imdiden sipari$ alirim, Hamit-bot C1'in fiyatlari icin PM atabilirisiniz.

Landwalker guzel haaa.. aslinda adini Landwanker diye degistiridim ama.. neyse..
[post=91607]Quoted post[/post]​

bravo keano bu memlekete senin gibi gençler lazım. hiçbir zaman idealinden vaz geçme... başarılar... :artı:

kenan14

Üye
bu fake

keano

Üye
Originally posted by kenan14@Jun 21 2005, 10:58 PM
bu fake
[post=92743]Quoted post[/post]​
google'da landwalker yaz...soona fake mi diil mi kendin karar ver :D

deskator

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by kenan14@Jun 21 2005, 10:58 PM
bu fake
[post=92743]Quoted post[/post]​

ben daha ne diyim internet adresini veriyorum hatta google de arat bi dünya ingilizce yazısı var sen nerden anladın bunun sahte olduğunu ..

Quattro

Quattro

Üye
adamlar yapmış abi... :D

paratoner

Üye
helal be yürün jim tutar sizi yawww :P

husnu

Üye
herseye fake demeyin ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt