Japon Bobtail Kedi - Kedi Türleri ( Resimleri )


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fly cat

fly cat

Üye
japon bobtail kedi, japon bobtail kedi, kedi türleri, japon bobtail kedi beslenmesi, japon bobtail kedi bakımı, japon bobtail kedi beslenmesi, japon bobtail kedi özellikleri

Meraklı ve mantıklı bir kedidir. Farelere olan düşkünlüğü ile bilinir. Dikkat çekmekten hoşlanır. Bakımı kolaydır. Hafta da bir iki kez fırçalanması yeterlididr. Kulakları geni, kafası üçgen, kısa kuyruklu ve yumuşak tüyleri vardır.

Japon Bobtail kedi.jpg
 

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt