Jailbreakli iphone 3gs sorular

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pckobat_78

Üye
    Konu Sahibi
Jailbreakli iphone 3gs sorular
Merhabalar jbli iphone 3gs cihazim var yeni aldim pek bilgim yok bu konularda cydia vs bir suru sey yuklu ben telefonu itunes bagliyorum uygulama yukleyemiyorum es zamanla dedigimde telden appstore girip yukleyebiliyorum sebebi nedir bunun? Cydiadan uygulama nasil yuklenir hic fikrim yok bu konuda yardimci olabilir misiniz ve cydiadan yukledigimiz uygulamalar appstore veya itunes baglandigimizda sikinti yaratiyor mu?

fbeee

Üye
Appsync yüklü değildir telefona cydiaya gir search tan appsync arat ios neyse ona göre olanı seç yükle ondan sonra itunesten oyun vb atabilrin

1.adım; cihazınız üzerin de Cydia uygulamasını çalıştırın.
2.adım; Cydia uygulamasın da alt kısımda bulunan Manage kısmına girin.
3.adım; buradan da Source kısmına girin.
4.adım; sağ üst tarafta bulunan Edit kısmına tıklayın.
5.adım; ardından hemen sol üst tarafta beliren Add kısmına tıklayın.
6.adım; açılan bölüme eklemek istediğiniz repo adresini yazıp Add Source butonuna tıklayın.
7.adım; çıkan Soruce Warning kısmında Add Anyway tıklayarak devam edin.
8.adım; repo ekleme işlemi bitince (ekranda yukarı doğru kayan yazılar) altta çıkan Return to Cydia butonuna tıklayarak işlemi sonlandırın.
9.adım; diğer repoları yukarıda ki maddeleri işleyerek tekrarlayabilirsiniz.

Şimdi repoları nasıl eklediğimizi gördükten sonra popüler olan ve eklenesi repoları sizler ile paylaşmak isterim;

Güncel popüler Cydia Repo listeleri;

1. Repo Cydia :
  2. BiteYourApple :
  3. HackStor repo :
  4. HackYouriPhone :
  5. iHacks :
  6. Rip Dev :
  7. iExploit :
  8. Pwn Centre :
  9. iCauseFX :
  10. Cydia Developer and Java Run Time :
  11. iModZone Cydia Repo® :
  12. Xsellize :
  13. SinfuliPhoneRepo :

pckobat_78

Üye
    Konu Sahibi
Hocam şu anda cydiaya girdigimde 3 essantial complete falan yazıyor artı 14 yazıyor cydia nın üstünde bunlar güncelleme mi yapayım mı ne oluyor hiç bilmiyorum bu olayları :(

- - - Eklendi - - -

Ve installous 4 var giriyorum hic bir sey gozukmuyor aramadan whatsapp ariyorum no results yaziyor nasil yukleme yapabilirim ?

- - - Eklendi - - -

Merhabalar dediginiz gibi yaptim ama yine atamiyorum pcden bir sey appsync 5.0+ yukledim telde 5.0.1

pckobat_78

Üye
    Konu Sahibi
Guncellll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt