Jailbreak ile telefonu bozdum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wademre52

Üye
    Konu Sahibi
Jailbreak ile telefonu bozdum
Selam arkadaslar almanya dan 3gs aldım bır akrabamdan içinde cydia felan yukluydu ama unlock yoktu.hemde cihaz ios 3 ksrdü.
bende forumdakı 5.1.1 i yukledım. fakat tethered olayını bilmiyordum. yukledıgım de tethered mıs. telefon acılmadı yalnız hıc ekran gelmıyor ne elma ne ananas hıc bır belırtı yok pc den just boot yaptım acılmıstı sonra rıcky rock varmıs onu yukledım kapatıp actım ve telefon acılmıyor. tekrar boot denedım yıne acılmadı ve hıc bır sekılde ekrana bırsey gelmıyor.bende su yolları denedım

- pc windows 7 oldugu ıcın baska pc de denedım evet.
- beyaz ekran geldı . beyaz ekran cozumlerını denedım acılmadı
- apple dan restoreyı denedım. 3-4 kere farklı rakamlı hatlar aldım her hatanın cozumunu yaptım baska bı rakamsal hata ıle karsılastım.
- kablo orjınal.
-tuslarım calısıyor.
-dusurmedım telefonu.
ne denedıysem ınternette yazan herseyı denedım fakat telefonun ekranını getıremıyorm yok mu bunun bır yolu yontemı arkadaslar
-host dosyalarına gereklı ıslemlerı de yaptım kımı zaman sıldım kımı zaman ınternette kı paylasımları yazdım. denemedıgım sey yok dfu moduna aldgım zaman program algılıyor ekrana bırsey gelmıyor. first stage second stage gelıyor telefon ekranı beyazlasıyor acılmıyor. fix recovery de olmuyor olmuyor oglu olmuyor yardım edın. =(

cihan628

cihan628

Üye
kardeş yapcak birşey kalmamış sen o telefondan kurtulmaya bak yada servise vermediysen bi ver küçük bi ihtimal hani içinde kalmasın

wademre52

Üye
    Konu Sahibi
telefonu fabrikasyon haline getiremiyor muyum onu bılen bırısı yok mu

cihan628

cihan628

Üye
benim bildiğim pc ye bağlayıp restore var başka da bişey bilmiom

By Kaiba

Üye
arkadaşımönemli bi problemi yok telefonun ireble dene ama yükseltmeden önceki versionu yada 4.2.1 wersiyonu dene en olmadı whited00r un sürümlerinden at ama ireble dfu ya al arkadaşım sorun düzelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt