JAF ''no ini files found''

 • 24 Ekim 2010
 • 2856 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. c6 fw den eski sürümü yüklemeye çalışırken use.ini yi seçip 5800 d1 i seçince başlıktaki hatayı veriyor program. şu an yükledim ama use.ini siz yükledim :D teması mavi beyaz aynı 6600 teması gibi iğrenç bişey ve telefon kasılarak ilerliyor menülerde. bu jaf ı nasıl düzeltebiliriz?
   


  Yazan: khytr89
 2. selam...
  sorunu tam anlamadım ama şöyle bir açıklama yapabilirim.
  c6-n97 fw leri yüklerken PKey emülatör çalıştırıp MCU,PPM ve APE variant butonlarını tıklayıp gerekli dosyaları alıyorsun.Bu işlemlerde fw dosyasını herhangi bir yere( masaüstü gibi)açabilirsin.
  ama v51 orjinal fw yüklerken dosyanın yolu
  "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356"olması gerekiyor.Dosya bu şekilde kopyalanmazsa JAF dosyaları bulamaz ve no ini files found hatası alırsın.sorun çözülmezse yine yardımcı olabilirim.
  ( ORJİNAL V51 FW İNDİR. "C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356" DOSYA YOLUNA KOPYALA)
   
 3. doğru anlamışsın fakat bunuda denedim olmadı. Eskiden bi kez daha yapmıştım masaüstündeydi olmuştu. 32 bit win 7 vardı.şu an laptopu 64 bit yaptım. yukardaki mesajdaki orjinal fw yide 64 bitte attım ama dediğim gibi use.ini aktif olmadı.seçince mcu ile ppm nin yeşil rengi sönüyor.sorun 64 bitten kaynaklanıyor olabilir mi? (yazılım xp sp3 mode de)

  --------------- Ekleme ---------------

  jaf da neymiş neyse nokia yazılımını kullanmak daha mantıklıymış.nokia phoenixle çözdüm işi.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 16:40