İzmir'de Yıllar Sonra "Kağıt Bilet" Dönemi

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
İzmir'de Yıllar Sonra "Kağıt Bilet" Dönemi
Yaşanan sorunlar nedeniyle 1 Haziran'dan bu yana zorunlu olarak "ücretsiz" hizmet veren toplu ulaşım araçlarında, bugün itibarıyla yıllar sonra yeniden "kağıt bilet" dönemine geçildi. Tam 2 TL, öğrenci 1 TL olarak belirlendi.

SHS

SHS

Üye
Bugün binmedik demek bilet alırdık

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Yapacak bir sey yok bir Tekirdagli olarak Izmiri cok iyi anliyorum.Ulkenin en guzel sehirlerinden ikisi insanlari yuzunden can cekisiyor.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Akbile geçselermiş kâğıt bilet ne ilk kez duyuyorum. Uçak bileti gibi birşey mi? Koltuk numarası vs

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Kent kart kullanıyoduk şimdi firmayla sözleşmesi bitmiş ve bazı sorunlar olmuş diye duydum yeni bir anlaşma yapana kadar kent kartlar elimizde patlıcak 90" dk muhabbeti de kalkmış olcak sanırım

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Akbile geçselermiş kâğıt bilet ne ilk kez duyuyorum. Uçak bileti gibi birşey mi? Koltuk numarası vs

Önceleri bazi duraklarda bilet satarlardi parani verip biletini alirdin otobus gelince otobuse verirdin koltuk numarasi falan yok normal akbil basip girdigini dusun yine ayni bundan 15 sene onceki olaylar bunlar o zamanlar akbil paso kart vs.olmadigindan boyle bir sey söz konusuydu. İzmir eskilere dönmüs baktilar ilerletemiyolar geriletelim otantik nostaljik turizmden kazaniriz demislerdir.

Bay H

Bay H

Üye
Bilete geçiş gibi bir durum söz konusu değil. Bilet yeni kartınız aktif edilmediyse veya bakiyeniz yetersiz olduğu durumlarda şoför, metro, izban ve iskele gişelerinden satın alıp mağdur olmadan, rahatça geçiş yapabilmeniz için getirilen bir sistem.

Ek olarak eski kentkartlar yeni cihazlar ile uyumlu ve 90 dakika hizmetinden de sorunsuzca yararlanmakta.

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Zamanlama manidar.. eskiyi hatırlamak lazım arada sırada.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Kağıt biletleri İstanbul'da yıllarca kullandık.Anlatıldığı gibi hiç de olumsuz bir yanı yok.Yeni neslin bilmemesi normal.

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Kuyruk ? Hmm...

Son düzenleme:
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
20 Milyon nüfusu olan şehirde gayet normal.

20 milyonu kim yaptı.Ne hakla yaşam kalitemizi sıfıra indirdiler.
Ne kadar anormal durum varsa normal kabul edilir, ne kadar normal durum varsa da anormal kabul edilir oldu artık.

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Kabullenmek bu kadar zor olmasa gerek.

Üst Alt