İzmir Motorshow

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
İzmir Motorshow
350z:

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
rx-8:

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
s2000:

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
mitsubishi evo lancer:

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
911 carrera:

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
yeni passat (gri) :

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
yeni passat (lacivert) :

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
mazda 3:

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
yeni golf:

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
cayenne:

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Toureg

keano

Üye
valllaa kardesim 6600'inla muhtesem fotografci yetengini birlestirip...gidip Cayenne in resmini cekmis...tuh allah cezani vermesin..harcadigin byte lara yazik telefonun hafizasinda...Porsche nin yaptigi en igrenc arac..neyse.. gerisi mukemmel... ahhh 350Z aahhh.... burdada ucuzlasa 2. eller hayal kurmaya baslayabilsem. ha bide VW larin plakalar mukemmel "Yeni Passat" , "Yeni Golf"..cok yaratici bi insanmis palaalrii dusununen..hehehe
Not: yazinki ed degoey'dan kacisin yok..nhahahaha nhahaha (hain adam gulu$u)

_KyRa_

_KyRa_

Üye
mazda rx8 s2000 e benzemiş beh ama valla harikalar bee

slayer

Üye
Rx-8 ve s2000 hayatımda en çok modifiye etmek istediğim arabalar. düşünsenize kız arkadaşınızı okuldan alıyosunuz bunlarla, millet patlar kıskançlıktan
bu arada rx-8 in rengi güzel deilmiş

slayer

Üye
manken yokmu orada birazda onları ceksen :D

keano

Üye
milleti kiskancliktan patlatmak icin araba alcaami zannetmiyorum hic bi zaman. 0-100km.h e 4-5 saniyede ulassin yeter. hatta motosiklet dahada guzel... *hayallere dalar*.... *arabasi yavas diye uzulur* :'(

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
önden, arkadan ve yandan çekmek istediğim için bazı fotoğraflar (ışık nedeniyle) kötü çıktı. birazda zor oluyo açılması! isterseniz ben link haline dönüştüreyim isteyen ordan baksın!

slayer

Üye
1-zaten arabayı modifiye edince 100km ye hızlı çıkacak,
2-100 km ye 4-5 sn de cıkınca billet kıskanmıcak mı?
3-sen modifiyeli bi araç görünce kıskanmıyonmu? ben kıskanıyom valla,

o bakımdan söledim

keano

Üye
Harcicagin o paraya 2 tane motor alirsin, ve hic bi araba F1 haric 1000cc bi motor ile kapisamaz. bende o bakimdan soyledim. ha ben her modifiyeli araba gorunce kiskanmiyorum, burda o kadar cok varki...igrenc igrenc seyler yapiyolar insanlar arabalarina, gormek istemezsin..cidden. ama zevk meselesi tabii tartisilmaz ;;) ama gecen bi 350Z gordum..eridim...neyse cok hayal kuruyom bu aralar bir an once okulu bitirmeye bakmak lazim.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
350Z ve RX-8 gerçekten araba gibi araba..

Hem kendi tipi hem modofiyeli hali gerçekten bu arabalara çok yakışıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt