İzleniyormuyum yardim konusu replika telefon

Sponsorlu Bağlantılar

5Mc_Must6

5Mc_Must6

Üye
    Konu Sahibi
İzleniyormuyum yardim konusu replika telefon
Dubai avm den s8+ aldim
Aldigimdan beri telefonda ekranin ortasinda birden reklam cikiyor, sorun sadece bu da degil
Ben ekran kilidini acana kdar whatsap face messenger bildirmleri gelmiyor, ta ki ben ekran kilidini acip uygulamaya girince yigili halde mesajlar geliyor.

Telefona bankacilik uygulamalari yuklemeye cekiniyorum ne yapmaliyim?

Malwarebytes yukledim telefonda 3 tane zararli yazilim buldu isimler su sekilde

Hacktool mgyun.a romaster connectionnservice
Risktool.avpass fatorymodetest
Riskware autoins.fota upgradesys

Simdi ne yapmaliyim rom derleme numarasi sudur
G9500squ1aqc9 android 7.0 surum kernel no 3.1.18.31

_ardaa

_ardaa

Üye
Çin için üretilen s8+ galiba, custom rom olabilir, hard reset ve sıfırdan custom rom kur bence.

5Mc_Must6

5Mc_Must6

Üye
    Konu Sahibi
Çin için üretilen s8+ galiba, custom rom olabilir, hard reset ve sıfırdan custom rom kur bence.
Evet cin icin uretilen rom.
Ne kadsr hard reset atsamda rom sorunlu oldugu icin ayni sorun devam edecek
İndiriebilecegim bir rom bulamadim yardimci olurmusunuz :(

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Evet cin icin uretilen rom.
Ne kadsr hard reset atsamda rom sorunlu oldugu icin ayni sorun devam edecek
İndiriebilecegim bir rom bulamadim yardimci olurmusunuz :(
, Cihaziniz için uygun Stock Rom Rom var mı diye kontol edebilirsiniz.

Örneğin, G955 için:

Sanırım sizinki bu:

Fakat Sizinki Replika olduğu için, Orijinal Rom olmaz.

Son düzenleme:
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Başlıkta replika telefon denmiş orjinal rom flashlanmaz ona eğer replikaysa

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Güvenlik konusunda o Cihaz dan hayır geleceğini sanmıyorum. Rom vb. Yüklense bile Cihaz Replika oldugu için yinede güvenlik zafiyeti olacaktır. Kesinlikle Bankacilik uygulamarı vb. Yüklemeyin. İade şansınız varsa iade edin yoksa geçmiş olsun.

5Mc_Must6

5Mc_Must6

Üye
    Konu Sahibi
, Cihaziniz için uygun Stock Rom Rom var mı diye kontol edebilirsiniz.

Örneğin, G955 için:

Sanırım sizinki bu:

Fakat Sizinki Replika olduğu için, Orijinal Rom olmaz.
Hocam bu verdiginiz romlarda zTen replika romlari
Benim telefonun romununda yazilimi gm9500zqu ile basliyor burdaki replika seceneklerindeki romlarda zqu ile basliyor
Mevcut romumun yedegini alip ordakilerden bir tanesini atsam sorun olusursa tekrar mevcut romu atabilirmiyim?

Güvenlik konusunda o Cihaz dan hayır geleceğini sanmıyorum. Rom vb. Yüklense bile Cihaz Replika oldugu için yinede güvenlik zafiyeti olacaktır. Kesinlikle Bankacilik uygulamarı vb. Yüklemeyin. İade şansınız varsa iade edin yoksa geçmiş olsun.

Geri iade almazlar 2 aydan fazla oldu alali, duzgun bir rom bulursam onunla halledetim ya

Suan malwarebytes programi kurulu ve artik telefonda reklam cikmiyor bildirimlerde geliyor hersey nornal suan ama yinedenon kez supheleniyom bankavilik uyg kursammi diye o yuzden roma yoneldim yoksa sabahtan itbaren gayet sorunsuz calisiyor virus korima programi sayesinde

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Hocam bu verdiginiz romlarda zTen replika romlari
Benim telefonun romununda yazilimi gm9500zqu ile basliyor burdaki replika seceneklerindeki romlarda zqu ile basliyor
Mevcut romumun yedegini alip ordakilerden bir tanesini atsam sorun olusursa tekrar mevcut romu atabilirmiyim?
Benim ornek olarak göstermiş oldugum Romlar orijinal Samsung Cihazlar için, Stock Romlardır.

5Mc_Must6

5Mc_Must6

Üye
    Konu Sahibi
Benim ornek olarak göstermiş oldugum Romlar orijinal Samsung Cihazlar için, Stock Romlardır.
Bunlar replikalar icin degilmi yani hocam? Sadece en ustteki orjinal icin alttakiler replikalar icin sanirim

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Sammobile da replika için olacapını sanmam çünkü replika denen saçmalık çok geniş bir alan. Ben senin yerinde olsam o telefonu çöpe atar düşük fiyata orjinal alırım. Malum SAR olayı vs var ve bu telefonlarda bu değerler ölçülmez mazallah sonra ilerde bir ton hastalık sorunu birde cebe koyuyorsun daha büyük sorun. Umarım anlatabilmişimdir. Bir youtuberın söylediği bir söz var replikalar ile ilgilide kurallara uydurarak söylemek zor. Para israfından başka birşey değil

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bunlar replikalar icin degilmi yani hocam? Sadece en ustteki orjinal icin alttakiler replikalar icin sanirim

Bahsediğim sitede Replika Rom Bulunmamaktadır. Ulkelere göre dagildigi için, Model Kodlari yazmaktadır.

Arkadaşın da dediği gibi Orijinal olmayan (Merdiven altı) Cihazlar Ciddi sağlık sorunlari yaşayabilirsiniz. Cihazi elden çıkarmaya bakın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

4.15 ile 4.45 arasında anlatıyor bu durumu. 3 yıl önceki bir video ama hala geçerliliğini koruyor...
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Veya bu video 1.0 ile 1.45 arası

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt