İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)
Arkadaşlar hepimiz boş kalan zamanlarımızda film izliyoruzdur, bu konu içerisinde o gün izlediğimiz filmi (eğer varsa yoksa yazmayalım) yazalım ve kendimizce 10 üzerinden puanlama yaparak gelecekte o filmi düşünenlere bir tavsiye konusu oluşturmuş olalım.

Hadi maxinin film arşivcileri :)

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, 0MG90, Cezzbedici3 ve 5 diğerleri

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kaçış: 7/10

Aksiyon güzel, hikaye güzel ama biraz fazla tesadüf var gibi geldi.

American History x: 9/10

Hikayesiyle beni çok etkiledi, akıcılık, oyunculuk mükemmel, 115 dk'nın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim bu filmi izlemenizi. Sonu hikayeyi bitiren noktaydı, bu kadar derinden vurmamalıydı...

• Beğen
Tepkiler: Frittvilt
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Aynalar 10/8

Gerilim

Gerilimseverler İçin İzlenecek Bir Film..
Filmin Giriş Sahnesi Gerçekten Çok Etkileyici..
Sonra da Hikaye Başlıyor ve Seyirciyi Ekrana Kilitliyor..

Issız Adam 10/9

Dram, Romantizm

Dram ve Aşk Filmleri İçin Zaman Harcamayan Birisiyim..
Merak Ettim Aldım Filmi..
Film Kurgusu Oldukça Başarılı..
Birkaç Sevişme Sahnesi Olmasaydı Ailece İzlenecek Bir Film Olabilirdi..

--------------- Ekleme ---------------

Bu Arada Önceki İzlediğim Filmleri de Yazabilir miyim Ahmet ?
Favorilerim Falan ?

Lion's Claw

Aynalar 10/8

Gerilim

Gerilimseverler İçin İzlenecek Bir Film..
Filmin Giriş Sahnesi Gerçekten Çok Etkileyici..
Sonra da Hikaye Başlıyor ve Seyirciyi Ekrana Kilitliyor..

O filmi bende izledim gerçekten çok etkileyici.:)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Öncekileri yazmasak daha iyi olur Mustafa, öyle yazarsak sayfalar olur. O gün içinde izlediğimizi yazdığımız güncel olursa daha iyi olur. :)

18'ler takımı:

Turkmax'da izledim, rezalet bir Türk filmi. Konusuz, amaçsız sadece lise gençliğine hitap eden 2 bacak göstermeye çalışan bir film daha ötesi yok.

__Midas__

__Midas__

Üye
kehanet 7\10
Bence güzel bir film ,aksiyon sahneleri seyredilmeye değer nickolas cage hiç beğenmem bu filmede gitmemiş ,dünyayı kurtarma işi kesinlikle bruce willis e verilmeli böyle filmlerde, divx olarak seyrettim, öneririm,,

• Beğen
Tepkiler: blackkdevi
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Öncekileri yazmasak daha iyi olur Mustafa, öyle yazarsak sayfalar olur. O gün içinde izlediğimizi yazdığımız güncel olursa daha iyi olur. :)

Tamam Ahmet Sağolasın..
Konuyu Açman Çok İyi Olmuş..

oguziverson

oguziverson

Üye
kehanet 7\10
Bence güzel bir film ,aksiyon sahneleri seyredilmeye değer nickolas cage hiç beğenmem bu filmede gitmemiş ,dünyayı kurtarma işi kesinlikle bruce willis e verilmeli böyle filmlerde, divx olarak seyrettim, öneririm,,
kehanet gerçekten çok değişik bir film... filmde gerilim,korku,dram,fantazi,komedi,aksiyon ve macera türlerinin hepsi var.bir bölümde hiçbir komedi filmine gülmediğim kadar çok güldüm çok garip gerçekten... sonunu her ne kadar saçmalamış olsalarda konusu çok güzeldi...8/10

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu konunun yukarılarda olması lazım. Hergün ortalama 2 film izliyorum ama sizlerden katılım olmadığı için yazmak içimden gelmiyor. Bu kadar az mı sinemasever?

Salihyet

Salihyet

Üye
Zohan'a bulaşma 10/10
İsrailli bir ajanın amerikaya uzanan hikayesini anlatıyor, ve oldukça komik.. ( aile ile izlenebilir bir film değil :) )

Click 11/10 :)
Kumanda olarak çevirisi yapılmış film, adam sandler başrölde oynuyor ve aile babası rolünde.. Evrensel kumanda sahibi olduktan sonra başından geçenleri anlatıyor..

iki filmde çok güzel..

• Beğen
Tepkiler: blue_dream_25
Lina_TR

Lina_TR

Üye
Meratk ettin aynalar filmini

arslansem

arslansem

Üye
Issız adam ı bi kez daha izledim ve yine berbat buldum :ehe bi daha izlemem :ehe

ism@il 54

ism@il 54

Üye
en son "The New World" filmini izlemiştim.10/10.:oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
300 Spartalı.

Çok merak ettiğim ama bir türlü fırsat bulup da izleyemediğim bir filmdi.
Bir arkadaş imzasında bir bölümünü kullanmış. Ben de nette buldum, önce kısa bir kısmına baktım, sonra bir başına bakayım dedim bu saat olmuş...

Mükemmel bir filmdi, şu ekranda, o kadar düşük çözünürlükte izlediğimde bile çok hoşuma gitti, kimbilir sinemada seyretsem...

Hikâyesini biliyordum zaten ama filme dökülmüş hali bir başka olmuş :oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
300 Spartalı 10/2

Savaş, Tarihi, Fantastik

300 Spartalı 'yı büyük merakla izledim, fakat efsaneyi çok abartılı buldum.
Daha cinsiyet tercihleri bile belli olmayan 300 kişilik bir ordunun hiç zarar görmeden bu kadar güçlü olması ve bazı yaratıkların normal insanlar gibi gezmesi beni çok şaşırttı.
"Truva" gibi mükemmel bir tarih filmi beklerken büyük hayal kırıklığına uğradım.

Savaş sahneleri filmi sıradanlıktan kurtarıyor.

----------------------------------------------------

Testere V 10/10

Gerilim

Testere filminin son serisi, geride kalan dört filmin bir özeti gibi olmuş.
Efsane seri katil "Testere" nin dahice oyunları hazırlarken kimlerin yardım ettiğini anlatıyor.
Serinin 3. filminde kurbanın kurşunuyla ölen "Amanda" nın aslında bir piyon olduğunu ve oyunların arkasında "daha kıdemli elemanlar" olduğunu öğreniyoruz.
Filmde eski sahnelerle hafızamız tazelenirken, yeni oyunlar ve yeni kurbanlarla da tanışıyoruz.
Filmin son sahnesinde ise "Yakın zamanda altıncı serinin fragmanını görürseniz hiç şaşırmayın" mesajı da eksik edilmemiş.

Testere takipçileri için bu sevindirici haber.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
10/2 mi :ehe
Şaka mı bu yahu :ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
2'yi de savaş sahnelerine verdim.
Buna da şükretsinler. :ehe

Gücü ancak Araplar'a yeten ve daha sonra onlara da söz geçiremeyen bir milletten başka ne beklersin.
Keçilerle, devlerle, hayallerle, efsanelerle yetinirler. :ehe

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Tanrı Kent..

''Ben bir erkeğim; adam öldürdüm, silah kullanıyorum, esrar çekiyorum.''

Tanrı kentte yaşayan serserilerin hayatlarını anlatıyor ve aralarında ki çatışmaları.
Gerçek bir hikayeden esinlenilmiş.

Gayet güzel ve izlenilesi bir filmdi kısacası..

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
tetikçi 2 yüksek gerilim 10/10 süper bir film tavsiye ederim cinsellik ve şiddet fazla oyuzden aile ile izlenecek bir film deil

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Evdeki Düşman 10/10

Dram, Gizem, Gerilim

Film ilginç bir sahneyle izleyiciye hoşgeldin diyor. Huzursuz günler geçiren bir aile iki çocuktan sonra üçüncü çocuğu beklemektedir. Zaten huzursuz günler geçiren çift çocuğun ölü doğmasıyla daha kötü olmuşlardır. Çift, bu üzüntülerini bir nebze azaltmak için evlat edinmeye karar verirler. Yetiştirme yurdunda, diğer çocuklardan daha olgun, entellektüel fikirli, resim ve piyano çalma beceresi olan Rus asıllı kızı (Easter) evlat edinirler. Kızın eve katılmasıyla bir takım olaylar cereyan eder. Evin annesi bu olayları araştırırken izleyicinin de merak ettiği bilgiye ulaşır; ve filmi izleyen herkesi koltuğuna çiviler. Müthiş gerçeği öğrenen evin annesi bunu kocasına anlatmak ister.

Filmin final sahnesi bir gölde geçer ve alışıldık bir sahne değildir.

Mutlaka izlenilmesi gereken bir film.

• Beğen
Tepkiler: adler03

Üst Alt