Iverson'la yollar ayrıldı!

 • 26 Nisan 2011
 • 403 Okunma
 • 2 Cevap

 1. Iverson'la yollar ayrıldı!
  Beşiktaş, Amerikalı yıldızla yollarını ayırdı.

  Beşiktaş'a transferi ile bütün dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş CT'da Iverson'ın geçirdiği sakatlıktan sonra Beşiktaş CT'da kalıp kalmayacağı merak konusu olmuştu.

  Haber1903'ün haberine göre Beşiktaş kulübü yöneticileri, Iverson'ın 1 ay önce sözleşmesinin fesih edildiğini açıkladı ve Iverson'ın sakatlığının oynamasına engel olduğu için bu kararı aldıklarını belirttiler.

  Dünyaca ünlü yıldız oyuncu Allen İverson, 10 Kasım 2010 tarihinde Beşiktaş kulübü ile resmi sözleşmeye imza atmıştı. Sadece Türkiye'nin değil, tüm dünyanın gözlerini Beşiktaş'ın üzerine çevirmişti.
   


  Yazan: Atakan
 2. Çok büyük bir yıldız.Ama ataman twitterdan bu iddaaları yalanladı
   
 3. inşallah öyle bir şey yoktur. Türkiye'de kalması bizim için iyi olur.

  ----------Eklendi @ 23:50:19 ---------- Yazıldı @ 23:45:40 ----------

  Beşiktaş'tan Iverson açıklaması 26 Nisan 2011 16:35 | NTV Spor ve Ajanslar Beşiktaş Kulübü, Iverson'un sözleşmesinin feshedildiği yönündeki haberleri yaptığı basın açıklamasıyla yalanladı. Beşiktaş Kulübü, sakatlığı nedeniyle ülkesinde bulunan basketbolcusu Allen Iverson ile sözleşmesinin sürdüğünü açıkladı. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, bugün basın organlarında dünyaca ünlü basketbolcuları Allen Iverson'un sözleşmesinin feshi ile ilgili değişik haberler çıktığı vurgulanarak, şunlar kaydedildi: ''Oyuncumuzun sözleşmesinin feshedildiği şeklinde şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Bilindiği gibi Allen Iverson, yaklaşık 3 aydır tedavi için Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmaktadır. Oyuncumuzun gelen sağlık raporlarına göre; ne zaman çalışmalara başlayabileceği konusunda Mayıs ayı sonunda doktoru ile yapacağı bir muayene sonucunu beklenmektedir. Oyuncumuzun bugüne kadar idman yapmasının dahi sakıncalı görülmüş olması, bu son muayeneyi daha da önemli kılmaktadır. Allen Iverson'un en kısa sürede sıhhatine kavuşarak takımımıza geri dönmesini arzuladığımızı belirtirken, sözleşmesi ile ilgili bir feshin söz konusu olmadığını kamuoyunun bilgilerine sunarız.'' "IVERSON HABERLERİ GERÇEĞİ YANSITMIYOR" Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Ergin Ataman, Amerikalı oyuncuları Allen Iverson'ın sözleşmesinin feshedileceği şeklinde çıkan haberlerin gerçek olmadığını söyledi. Ergin Ataman, sosyal paylaşım sitesi twitter'da, bazı yerlerde bu tarz haberler çıktığını ve bunun kesinlikle gerçek dışı olduğunu belirtti. Allen Iverson, sakatlığı nedeniyle ülkesine gitmiş ve play-off maçlarında sakatlığını tamamen atlatıp siyah-beyazlı takıma katılması bekleniyor. _________________________________________________________________________________________________________________________________________ şimdi okudum :)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/01/2019 - 07:53