iTunes v9.1 den iTunes v9 a Dönme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet 1905

Üye
    Konu Sahibi
iTunes v9.1 den iTunes v9 a Dönme
Bugün iTunes'i açtığımda güncelleme olduğunu söyledi, bende güncelle dedim. Demez olaydım. Neyse bu güncelledi. Sonra tema yüklemek istediğim iFunBox'i açtım aygıt bulunamadı ve İTunesMobileDevice.dll bulunamadı diyor. Nasıl olur halbuki cihaz pc'ye bağlı. iTunes de gözüküyor. Fakat iFunBox cihazı görmüyor çıkarıp taktım olmadı. En iyisi cihazı bir açıp kapatayım dedim. Açtım kapattım tabi alet jailbreakli açtıktan sonra hemen blackra1n'i de açtım. Jailbreak yapmaya başladım ama hata verip kapandı. Log una baktım orada da dll bulunamadı diyor. Aha o vakit aklım başıma geldi kafa dank etti. Dedim kesin bu Apple, iPad için açığı kapattı babalara geldik.

İlk önce yedeklerimi aldım "
C:\Documents and Settings\(kullanıcı adı)\Belgelerim\Müziğim\iTunes" klasörünü bir yere yedekledim.
iTunes'i pc'den kaldırdım tekrar aynı versiyonu kurdum (v9.1.0.79) fakat yine aynı hata. Bu sefer pc'den tüm Apple yazılımlarını kaldırdım. (Apple Mobile, Device Support, Apple Application Support, Apple Software Update) Sonra ZSoft Uninstaller ile iTunes'i pc'den kaldırdım. CCleaner ve Uniblue RegistryBooster ile sistemi temizledim ve pc'ye reset attım. Sonra bir önceki versiyonu (v9.0.3.15) yükledim ve her şey halloldu. :islik Size tavsiyem bu versiyonu şimdilik yüklemeyin. :oke: Anlaşılan Apple iPad ve iPhone OS 4 için sert önlemler alıyor. :off:

elizkundura

elizkundura

Üye
boş ne yapsalar boş hacker abilerimiz saolsun siteler sagolsun

mehmet 1905

Üye
    Konu Sahibi
Doğru söylüyorsun @elizkundura onlar kapar biz açarız. :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt