Püf Noktası iTunes Olmadan iPhone Yedekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Apple tarafından piyasaya sürülen bütün cihazları bilgisayara bağlamak için kullanılan iTunes uygulaması bildiğiniz üzere Apple kullanıcılarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu durum Apple müşterilerini özel hissettirse de çoğu zaman müşterilerin canını sıkabiliyor. İhtiyacınız olduğu zaman Android cihazlardaki gibi sadece bağlantı kablosu kullanarak dosyalarınıza erişmek pek mümkün olmuyor. Bilgisayar ile bağlantı kurmak istediğinizde veya iTunes olmadan iPhone yedekleme yapmak istediğinizde zorluklarla karşılaşıyorsunuz.

Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz alternatif uygulamalarda bulunuyor. DeadMob iPhone Manager uygulaması ile iTunes olmadan iPhone yedekleme yapabilirsiniz. Kullanması kolay olan bu uygulama ile bilgisayarınıza iTunes uygulamasını indirmeden telefonunuzu kullanabilirsiniz. Uygulamayı tıklayarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

iTunes olmadan iphone yedek alma işlemi için kullanılan bu programın elbette ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı sürümü bulunuyor. Pro sürüm kapsamında daha fazla özellik sunulan iPhone Manager ile sizde dilediğiniz dosyanıza dilediğiniz zaman ulaşabileceksiniz.
 


Cadillac34

Üye
Peki, bu İPad için de geçerli mi? İTunes'a alternatif EaseUS MobiMover programı vardı biligsayarda. Ama o da İTunes olmayınca çalışmıyor. Nasıl program yapmışlarsa artık.
 
Hasand.

Hasand.

Üye
Peki, bu İPad için de geçerli mi? İTunes'a alternatif EaseUS MobiMover programı vardı biligsayarda. Ama o da İTunes olmayınca çalışmıyor. Nasıl program yapmışlarsa artık.
Gecerli ama driver için itunes ihtiyaç var ben 3utools kullanıyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt