İşyeri açmak

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İşyeri açmak
Arkadaşlar dükkan açmayı düşünüyorum ama bu devirde en çok ne iş yapar bilemiyorum. Hiç olmayan bişi olmalı ve çok tutmalı. Ama ne ? :) ilginç fikirleriniz varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum

xqz5

Üye
Sermayen ve bulunduğn il yöre öönemli :) mesela il merkezindemsn ?

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet merkezdeyim ama öyle çok çok verebilcek bi sermayem yok 20-30bin anca kosgebden destekte alabilirim. İşe bağlı biraz :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
yemek ile ilgili kur ama yemekleri çok güzel birşeyler sonsuza kadar devam edersin tutarsa açtığın yer

Baydırman

Baydırman

Moderator
tohumculuk yap. çinden tohum al, sat. isyeri olarak değil pazarda felan sat. 20 li limon tohumu 1$ mesela. sen 20 taneden 20 lira kazanacaksın hepsini 1 liradan satarak.

Mert

Mert

Üye
lisenin karşısına tam öğrenci mekanı dönerci. ilk açıldığı zaman bikaç kişi zehirlenmezse bi daha yıllarca iş yapar :D

• Beğen
Tepkiler: zombaka
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eğer Anlamadığın Bir İş Üzerine Açacaksan Açma Ne Konuda Bilgin Varsa OKonuda Aç Hatta Bir Atasözü Var Bu Konuda

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
tohumculuk yap. çinden tohum al, sat. isyeri olarak değil pazarda felan sat. 20 li limon tohumu 1$ mesela. sen 20 taneden 20 lira kazanacaksın hepsini 1 liradan satarak.

Bu iş kafama yatmıştı daha öncedende. Dükkan açabilseydim iyi olurdu. Ama ziraat mühendisi falan olmak gerekiyormuş sanırım. O yüzden kaldı
Şimdi yeniden baktımda tekniker olsakta yeterliymiş. En azından okurum aöfte tarım iki yıllık sonra açarım. Peki sizce bi tohumcu açmak için ne kadar sermaye gerekli ?
Aylık kazançları ne kadar oluyor ?

Baydırman

Baydırman

Moderator
Bu iş kafama yatmıştı daha öncedende. Dükkan açabilseydim iyi olurdu. Ama ziraat mühendisi falan olmak gerekiyormuş sanırım. O yüzden kaldı
Şimdi yeniden baktımda tekniker olsakta yeterliymiş. En azından okurum aöfte tarım iki yıllık sonra açarım. Peki sizce bi tohumcu açmak için ne kadar sermaye gerekli ?
Aylık kazançları ne kadar oluyor ?
pek bilmiyorum maliyeti.
kazanç çok iyi olur diye düşünüyorum. çinde çok ucuz tohum. :bilmm

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
pek bilmiyorum maliyeti.
kazanç çok iyi olur diye düşünüyorum. çinde çok ucuz tohum. :bilmm

Anladım.. Peki yurtdışından değilde yurtiçinden temin etsek tohum gübre vs yine aynı şekilde çok kar edilirmi. Çünkü gümrükten geçerken sıkıntı oluyor diye biliyorum

Son düzenleme:
Baydırman

Baydırman

Moderator
Anladım.. Peki yurtdışından değilde yurtiçinden temin etsek tohum gübre vs yine aynı şekilde çok kar edilirmi. Çünkü gümrükten geçerken sıkıntı oluyor diye biliyorum
çok kâr olmasa da kâr edilir diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 392151
zombaka

zombaka

Üye
Çiğ köfte ci acmada ne acarsan aç

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Hamburger sosisli ıslak hamburger. Bunları heryerde bulamıyorum bence böyle şeyler satabilirsin

Üst Alt