Duyuruyu Kapat

Isuzu Yeni Kamyonet Modelleriyle Tekrar Karşımızda....

 • 10 Aralık 2009
 • 19927 Okunma
 • 10 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Isuzu kamyon ve kamyonet serilerini yeniledi. Isuzu bu araçları "Yine Şampiyon, Yine Şampiyon." sloganıyla duyurdu. Bazı modellerinde iki farklı seçenek sunan, NPR modelinde ise üç farklı seçenek sunan Isuzu yeni araçlarıyla yine adından söz ettirecek gibi. Ön görünümlerini NKR'den NQR 3D'ye kadar tek bir ön görünüş kullanan ISUZU, bu serilerde de aynı ön görünüşleri kullandığını gözlemliyoruz. Ön görünüşleri aynı olduğu için tek bir modelin fotoğrafını koyuyorum.

  < Resmi açmak için tıklayın >  Isuzu'nun yeni modellerinin isimleri şu şekildedir;

  -NLR (5 ileri, 1 geri şanzıman)
  -NLR Long (5 ileri, 1 geri şanzıman)
  -NNR (5 ileri, 1 geri şanzıman)
  -NNR Long (5 ileri, 1 geri şanzıman)
  -NPR (6 ileri, 1 geri şanzıman)
  -NPR Long (6 ileri, 1 geri şanzıman)
  -NPR HP (6 ileri, 1 geri şanzıman)

  --------------- Ekleme ---------------

  ISUZU NLR:
  Isuzu NLR, iki farklı şasi seçeneğiyle, artık tüketicinin her türlü hacim ihtiyacını karşılamaya yönelik yeniden tasarlandı. Turbo Intercooler teknolojisini yanı sıra gelişmiş Commonrail sistemi ile artık çok daha ekonomik ve 150 beygirlik motoruyla tüketicinin güç ve çekiş ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Bunun yanında Yeni Euro 4 emisyon standartlarına uygun motoruyla çok daha çevreci.
  Isuzu NLR&#8217;in alçak şasisi yükleme-boşaltmada büyük kolaylık sağlarken, üstün manevra kabilyeti sayesinde en dar sokaklarda bile kolayca hareket ediyor.
  Son civatasına kadar yenilenmiş NLR, genişlemiş ve derinleşmiş kabiniyle artık çok daha bir ferah sürüş sağlarken, gelişmiş süspansiyon sistemi sürücü konforunu ön planda tutuyor.


  < Resmi açmak için tıklayın >


  --------------- Ekleme ---------------

  ISUZU NNR:
  Isuzu NNR artık, çok daha şık. Tamamen yenilenmiş kabini, dış dizayn ile artık göze çok daha fazla hitap ediyor. En son teknolojinin kullanıldığı 150 beygirlik Euro 4 Commonrail Turbo Dizel Intercooler motoruyla, hem arzulanan çekiş günü sağlıyor, hemde çevreyi koruyor. Isuzu&#8217;nun üstün motor teknolojisinin göstergesi olan gelişmiş Commonrail teknolojisiyle artık yakıt tüketiminde de çok cimri.
  NNR artık iki farklı şasi seçeneğiyle, tüketicinin her türlü yük ve hacim ihtiyacını karşılıyor. Isuzu NNR yüke dayanıklık yapısı ve çok daha uzun şasiyle, Türk tüketicisinin yeni gözdesi.


  < Resmi açmak için tıklayın >


  --------------- Ekleme ---------------

  ISUZU NPR:
  Şampiyon yenilendi. Yılların ve yolların tartışmasız şampiyonu Isuz NPR, artık yepyeni bir araç. 2 farklı şasi boyu ve motor seçeğeniyle tüketicinin her türlü ihtiyacına cevap vermek üzere tasarlandı.
  Yenilenmiş ferah ve geniş kabin, kullanıcıya sürüş konforu sağlarken, son derece modern dış görüntüsü ise haklı bir gurur kaynağı oluşturuyor.
  Yüksek performans sağlayan 155 beygirlik Commonrail Turbo Dizel Intercooler motoru, yakıt tüketimi konusunda ise oldukça cimri.
  Yüksek güç ve performans ihtiyacı bulunan tüketicilere yönelik tasarlanan NPR HP, uzun şasesiyle sınıfında iddialı olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.


  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: navigo
 2. daha iyi oldu
   
 3. Bence de daha iyi.

  Aslında Isuzu'nun kamyonları güzel ama otobüsleri iyi değil. Her iş için uygun olabilecek bir araç. (Tabi ağır yük hariç...)
   
 4. Senelerdir odun gibi modeller ürettiler, yine pek farkı yok.
   
 5. Eğer Iveco kamyonet falan kullandıysanız bu şekilde konuşmanız normaldir. Evet bazı modelleri odun gibi ama iyi olanları da var.
   
 6. Mitsubishi Canter'de kullandım, Iveco'da, Isuzu'da. Modellerinde çok fazla yenilik yapmamış olmasına rağmen içlerinde Fuso Canter'i tek geçerim.
   

 7. Amma yaptın be abi. Fuso Canter bu tür küçük kamyonun hası ya. :D
   
 8. 2.serisi daha güzel duruodu...Tır gibi yapmıslar bunu...Yalnız ısuzu içini sonunda deiştirdi :D yıllardır o direksiyonu o konsolu görmekten bıkmıstım :D
   
 9. teşekkürler
   

 10. Önemli değil abicim. :)
   
 11. teşekkürler
   
Yüklüyor...
20/10/2017 - 15:37