[istek] N9 için msn uygulaması varmı?..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
[istek] N9 için msn uygulaması varmı?..
arkdaslar telefonu yeni aldım bi sürü uygulama oyun yükledim ama bi msn programı bulamadım, öyle bi uygulama varmı acaba? forumda benzer bi program var (extraplugins msn yahoo diye) ama istedigim sey değil, bahsettiğim kendi arayuzu olan ve sadece msn olan bi pro, (fmobi gibi bisey) acaba bulabilir miyim öyle bisey...

avcitalip

avcitalip

Üye
Denemedim Fakat Yoksa Bile Ebuddy'yi İnternet Üzerinden Kullanırsın,MeeGo İçin Uygulaması Varsa Uygulamasını İndir Facebook'takilerlede Sohbet Edebilirsin...

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
facebook sohbet var zaten orijinalinde, ama ebuddy meego icin yok diye biliyorum...

avcitalip

avcitalip

Üye
Bilmiyorum Bakmak Lazım Artık MSN'yi Neredeyse Kimse Kullanmıyor,Herkes Facebook'ta :oke:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
bende facebook u artık kullanmıyorum msn lazım oluyo bazen:)

avcitalip

avcitalip

Üye
Ebuddy Web Messenger var Tarayıcıdan Giriyorsun işine Yarayabilir:oke:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
web den de kullanışlı olmaz ya, tesekkurler yine de yardımın için...

devel-su

Üye
ebuddy xms var mağazada, bir de extrapluginsi kurup telefonla yerleşik kullanmanın nesi işinize yaramadı/hoşunuza gitmedi?

pRime.

pRime.

Üye
ebuddy xms var mağazada, bir de extrapluginsi kurup telefonla yerleşik kullanmanın nesi işinize yaramadı/hoşunuza gitmedi?

Ebuddy xms whats app tarzi bir uygulama. Msn adresiyle kullanilmiyor.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi

hoşuma gitmemesinden değil, ben aynı anda sohbet ekranı çevrimiçi ve çevrimdışı kişileri görmek istiyorum aynı zamanda profili düzenleme falan fotoyu ddeğiştirme istiyorum, biliyorum bunların hepsini ayrı ayrı yapabiliyorum ama istediğim bunların hepsini aynı anda kontrol edebilen bi program, fmobi nin msn versiyon u yani anlatabildim umarım...

devel-su

Üye
Dediğim gibi program olarak e buddy mevcut, isteklerinizi karşılıyor mu bi kurup bakın, sonucu buraya yazarsınız.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
bi önceki sayfada arkdaş anlatmış e buddy xms whats app tarzı bi uygulamaymis msn adresiyle kullanılmıyor dediğim gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt