Nokia 5800 CFW (İstek) Gold Star CFW

solam

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, elime eskilerden nokia 5800 geçti. Ben de biraz uğraşayım dedim de yüklemek istediğim cfw nin linkinin kırık olduğunu gördüm. Aramızda hala Gold Star cfw sinin dosyalarını barındıran arşivci insanlar var mı acaba :D

yakup6203

yakup6203

Üye
Bendede 5800 var ekranı kırık ama saklıyorum nede olsa baba yadigar gibi 😣😣😣😣😣

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
5800 benim için çok özel bir telefondu. Çok kullanmıştım zamanında. Custom rom yükledikten sonra usb girişi bozulmuştu. Çok zor bulursun. Ben n8 custom romu kurmuştum ondan sonra telefon bozuldu zaten. Bataryası filan çabuk bitmeye başlayınca bende psp ile takas etmiştim.

ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
Merhaba arkadaşlar, elime eskilerden nokia 5800 geçti. Ben de biraz uğraşayım dedim de yüklemek istediğim cfw nin linkinin kırık olduğunu gördüm. Aramızda hala Gold Star cfw sinin dosyalarını barındıran arşivci insanlar var mı acaba :D
Başka telefonun dosyasını kullan mesela c7nin dosyasını at.

solam

Üye
    Konu Sahibi
Bendede 5800 var ekranı kırık ama saklıyorum nede olsa baba yadigar gibi 😣😣😣😣😣
Benim de kırıktı. İnternetten 30 liraya alıp değiştirdim bir yerden canavar gibi şu an 😄

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt