İSTEK: 5800v52 cfw yapan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
İSTEK: 5800v52 cfw yapan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz
Öncelikle cfw yapan arkadaşların yardımını beklıyorum
arkadaşalar c6 cfw'lerinden sıkıldık artık sıkıldım artık ve denen sıkıldıgıma gelırsek cunku hep hata verıyorlar burdakı tum cfw lerı denedım yanlızca kotu koylu arkadasın yaptıgı blackstar cfw de sorun yasamadım yınede hepınıze harcamış oldugunuz emeklerden dolayı cok tşk ederım
ve asıl sorum şu hiç bır sekılde oynama yapılmadan
5800 orjinal halını sadece 4X4 menu yapabılırmısınız bıde rompacher gomulu olarak veya buna benzer bırsey eyer yaparsanız bence hem cok sade hemde herkesın hoşuna gıdecek bır cfw olur hepınıze sevgıler ve saygılar umarım dıkkate alınır .......

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Evet arkadaslar bende boyle bır cfw arıyorum ama bulamadım bı yadımcı olur musunuz ??? :S

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
orjilinde 4x4 olmaz kardeşim. benim yaptığım fwleri denedinmi yeniledim bide onu dene istersen beğenirmisin bilmem ama hata yok gibi

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
zaten sideeffect arkadasımız v52 orjinal fw yapmıs cokda hızlı sorunsuz v52 isteyen kullanır

http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-mo...dit-5-8-9hs-73-10-ram-83-2-hafiza-461213.html

iyiki orjınallıgı bozulmasın dedım senın onerdıgını bılıyorum zaten ben cwf lerden bıktım babacan yınede tşk ler

--------------- Ekleme ---------------

orjilinde 4x4 olmaz kardeşim. benim yaptığım fwleri denedinmi yeniledim bide onu dene istersen beğenirmisin bilmem ama hata yok gibi

kardeş senınkılerde cok guzel elıne saglık emek harcamışsın saygım sonsuz:)
yanlız cfw c6 ekranı artık sıkıyor babacan umarım anlata bıldım :) yınede tsk

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
c6 olmayanda yapmıştım :) pek farklı bişey çıkmaz zaten telin donanımı sınırlıyor kardeşim

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
anladım kardelş cok tek ederım cvpların ıcın pekı bu orjınal menu neden 4x4 olmuyor onu merak ettım

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
anladım kardelş cok tek ederım cvpların ıcın pekı bu orjınal menu neden 4x4 olmuyor onu merak ettım

menu modunu grid dosyası ile yapıyoruz c6 da bu dosya mevcut ama orjinalde core dosyasının içinde galiba yani oraya dokunamıyoruz haliyle değişiklikte olmuyor kardeşim.ben ara sıra orjinale dönüyorum benide sıkıyor hep aynı fw sende yap olmazsa :) yada cfw yapmaya başla kafana göre daha zevkli :)

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
menu modunu grid dosyası ile yapıyoruz c6 da bu dosya mevcut ama orjinalde core dosyasının içinde galiba yani oraya dokunamıyoruz haliyle değişiklikte olmuyor kardeşim.ben ara sıra orjinale dönüyorum benide sıkıyor hep aynı fw sende yap olmazsa :) yada cfw yapmaya başla kafana göre daha zevkli :)

ıkardes telefon cfw manyagı oldu 2 gunde bır degıstırıyom zaten
ıkıncısı cfw yapmayla ugrasa bılsem ugrasıp kafama gore olanı yapacamda iş yerınde calıstıgım ortam cok seslı ınankı eve geldıgımde bıle 3 4 saat hala kafamda makına seslerını duyuyorum :D

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
:) ben cfw yaparken bazen günde 10 kere atıyorum bi hatayı bulmak için :) zaten bu ara bırakacağım bende vizeler geldi:ağlarım:

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
hayırlısı kardeş:)

openstar

openstar

Üye
benim hazırladığım cfw'yi denedinmi? Arkadaşım.. Sorun yok kullananların yorumlarına bakarsan..
Farklı bişeyler istiyorsan biraz beklemelisin.. Sanırım phnt yeni bir port hazırlıyor.. süpriz demiş..
sanırım farklı bir modeli 5800 'portluyor.. yok oda olmaz diyorsan hazırladığım v3 sürümü s^4 görünümlü olacak.. onu denersin..

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
evet babcan bunuda denedım guzel hatta benım arjıvde var tşkler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt