• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

İstediğiniz şarkının ismini yazın, mp3 waw şekilde bulayım

Konu Sahibi
İstediğiniz şarkının ismini yazın, mp3 waw şekilde bulayım

Uzun bir aradan sonra deaktif haldeki konumuz şu andan itibaren aktiftir. Varsa istekleriniz alayım

İsteklerinizi Konuya Mesaj Olarak Yazınız.

Son düzenleme:
Tepkiler: Reşwan, kral20062006, Kingmortall ve 17 diğerleri

ozelkiz

Üye
hush hush nakaratı mümkünsee

yialskin

Üye
kıraç ın dokunmayın ağlarımmm

Konu Sahibi
Tepkiler: efekan42

yialskin

Üye
gerçekten çok teşekkürlerr

--------------- Ekleme ---------------

y son birşey istesem.bu kırç şarkıd sözlere başlıyoya kırpıp bunu sözlerden başlatabilirmisiniz

Konu Sahibi
gerçekten çok teşekkürlerr

y son birşey istesem.bu kırç şarkıd sözlere başlıyoya kırpıp bunu sözlerden başlatabilirmisiniz

Al bakalım

seymen79

Üye
kurtlar vadisi son bölümde bitiş müziğini aran feller galiba bulabiriseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler.

tragedie

Emekli Yönetici
Show tv de ana haberde Çalan estrumental parçayı arıyorum yürüyüş İsmi

Konu Sahibi
kurtlar vadisi son bölümde bitiş müziğini aran feller galiba bulabiriseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler.
Valla birader izlemem o dizi saçmalığını arayayım bakalım tam ad yazın umarım bu ıkı muzıkten bırısıdır,,

bu bir
ikincisi:

çok zahmet verdim sğol
Rica ederim

Show tv de ana haberde Çalan estrumental parçayı arıyorum yürüyüş İsmi
Sana harıka haber muzıklerı verıcem umarım ıcındendır:
1:
2:
3:
Sana harıka haber muzıklerı verıcem umarım arasındadır ındır bakalım ben haber de ızlemem

tragedie

Emekli Yönetici
eyvallah üstad teşekkür

ayız

Üye
slm ben kısaca hızlı ve öfkeli hayranıyım bana fılmde calan on the flow parcasını bulabılırmısın hızlı ve öfkeli 2 filminin basında calıyo bulabılırsen sevınırım sımdıden tesekkurler

Konu Sahibi

Teşekkür için buton kullanırsanız sevinirimİnşallah budur aradığınız müzik

ayız

Üye
bu sarkı degıl ama yardımcı oldugun icin saol tesekkurler

EroL

Emekli Yönetici
isa ne güldürdün beni kardeş 10 dk hazırlayıp veriyorum burdan bekle az

al kardeş
anında hizmet

jackal02

Üye
selam geniş aile dizisindeki mürsel le ilgili komik sesler lazım yardımcı olabilirmisiniz acaba ?

EroL

Emekli Yönetici
sana ben attıydım kardeş çatıda müzik söylediği bölümü. Kendi açtığın konuya bak oraya cevap olarak linki koydum

Konu Sahibi
Savol Erol arada bakıver buraya

Kardeş Sinpaş Gyo Reklam Müziğini ( Melih Kibar-Mesaj) 00:59 kısmından başlatarak kesip paylaşabilirmisin.Şimdiden Tşkrler.