İşte yeni Peugeot 307

Sponsorlu Bağlantılar

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
İşte yeni Peugeot 307
Bugüne kadar tüm dünyada 2 milyon 200 bin adet satan Peugeot 307 yenilendi. Otomobil bu ay sonunda ilk önce Fransa'da, sonrasında Batı Avrupa ve önümüzdeki aylarda da Türkiye'de satışa sunulacak. Daha güçlü, daha dikkat çekici ön yüz, Peugeot ürün gamına 407 ile giren geniş havalandırma ızgaraları ve otomobile ünlü kedi görünümünü kazandıran ön farlar, yeni Peugeot 307'ye yepyeni bir ifade kazandırdı.
Arka kısmında ise stop lambaları yeniden tasarlandı. Pürüzsüz düz cam içerisine yerleştirilmiş stoplar tamamiyle krom kırmızı görüntüsüyle araca şık bir hava getiriyor. Aracın içinde hemen farkedilen yenilikler; krom çerçeveli yeni gösterge paneli, ön konsolda yeni çizgiler, klima paneli ve yenilenmiş döşemeler olarak göze çarpıyor.
Peugeot 307'nin donanım ve teknoloji seviyesi de üst seviyeye çıkartıldı. Lastik havasındaki azalmayı tespit eden algılayıcılar, güçlendirilmiş ön kafalıklar, hava yastıkları, ESP sistemi, çift yönlü otomatik klima, Xenon farlar, yüksek aydınlatma seviyesi sunan eliptik ön farlar, bluetooth kiti ve yeni işlevlere sahip radyo-CD çalar araçtaki donanımlar arasında bulunuyor.

wampir

Üye
dış görunusunde pek bı fark yok gıbı :D

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Biraz makyaj var sanırım. :)

wampir

Üye
dikkatimi çekmedi pek 8)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Bu resimlerde olmayabilir ama yazıya göre değişiklik varmış. ;)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by Gokhan43@Aug 21 2005, 10:52 PM
Bu resimlerde olmayabilir ama yazıya göre değişiklik varmış. ;)
[post=140343]Quoted post[/post]​
bir rivayete gore degismis yani :D

C@N

C@N

Üye
arkadaslar gazatede vardı bizim arba 2005 model 307 bu resimler bizimkinin katalogunda vardı bunlar eski resimler ama cok guzel araba bbam arada bana da veriyo cok zevkli walla super araba

the_patriot

Üye
307 güzel araba ama ben 407 alacağım 2-3 sene sonra :rolleyes:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
stopları farketmedım ama ıc mekanda ufak tefek degısıklıkler yapmıslar

the_patriot

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Aug 22 2005, 12:08 AM
stopları farketmedım ama ıc mekanda ufak tefek degısıklıkler yapmıslar
[post=140424]Quoted post[/post]​

delmira senin öss sonucu ne oldu, yerleşebildinmi bir yere ???

cevabı aldım, tebrik ederim DeLmIrA :oke:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
aynı tas aynı hamam

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Farketmez 1.5 sene sonra 307 kapıda olacak.. :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
307 , van_hoijdonk'un favorisi olur. :ehe:

Caine

Caine

Üye
ic dizaynı begenmedim bu 307 lerin :( ama bayanlar icin tatlı ve yoğun trafikte heralde kullanışlı sayılır cunku buralarda gördüğüm ufak peugeot modellerini nedense hep bayanlar kullanıyor :)

MobiLe_ManiA

Üye
bayanlar zaten hep ufak arabaları tercih ediolar ya artk nedense....:D ama yok genelde peugeot sa 206 yı alıyolar.ama yani bnde alsam alırım 206 yı çok beyeniom.ki 307 dahada güzel ondan.ayrıca bu resimler makyajsız resimler arkadaşlar .eski resimleri

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Hiç sewmediğim arabadır 307..
Ztn daha da kotu olmuş bence..

C@N

C@N

Üye
y arkadaslar yukardaki resimlerr eski resimler yenileri diil yok içi deişmiş stopları deişimiş falan yukarsaki resimlerde deişiklik yoooooooookk eski model o

AntiTuk

Üye
Originally posted by wampir@Aug 21 2005, 10:10 PM
dış görunusunde pek bı fark yok gıbı :D
[post=140292]Quoted post[/post]​

+1

Üst Alt