Işte TÜRK kızlarının özellikleri ........

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
siberson

siberson

Üye
    Konu Sahibi
Işte TÜRK kızlarının özellikleri ........
(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı)
1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar.
2-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.
3-) Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem werdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı we beyinsiz erkeğe aşık oLurLar.
4-) OnLarın önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. Ayakkabının markası,pantoLonun markası,gömLeğin markası, beyin...

5-) KendiLerini dünyanın en güzeL kızı zannederLer we bunu çewreye hissettirmeye çaLışırLar.
6-) Kadın HakLarı diye çığırırLar ama kamu kuruLuşLarında en hızLı onLarın işi görüLür.
7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ- - - - - - - - - - - - - - - - - rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi a....... bir konuşma diLLeri wardır.
8-) En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.
9-) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır.Parasız erkek öLü erkektir.
10-) K....... açıkta bırakan bodyLer giyip gün boyu çekiştirirLer. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne pehriz bu ne Lahana turşusu...
11-) Edep yerLerine kadar görünecek kıyafetLer giyip "ErkekLer sapık, bakıyorLar" derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...
12-) Bir erkek kötü 1 şey yaptığında "Erkek diiLmi hepsi aynı" derLer. Bende geçen sokakta 1 hayat kadını gördüm. Napiim şimdi "kadın değiL mi hepsi aynı " mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan...
13-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.
14-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atLarLar.
15-) Sokakta bağıra bağıra A...........güLerLer we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar.
16-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek oLurLar.
17-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar.
18-) 1 PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA...
19-) Saz(ki ben çaLıyorum), gitar vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar.
20-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.
21-) Sınıfta ağLayıp sızLarLar nedensiz yere...
22-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.
23-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç...
24-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer.
25-) OkuL etekLerini kısaLtırLar.

NOT : fll ALINTIDIR KONUYU BEN AÇTIM AMA YAZI BANA AİT DEĞİLDİR BU YÜZDEN SİNİR VE HİDDET DURUMLARINIZI KONTROL ALTINDA TUTUN MAXİCEP KIZLARI

NOT : MAKSAT PAYLAŞIM EĞLENCE +
KONUM MeCLiSDeN dışarıı

NOT : ..........................

:aman2::islik:huhu::ehe

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
eline sağlık çok komik ve eğlenceli olmuş

"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
çok doğru tespitler

Soneday

Soneday

Üye
Gerçekler

CEREN

CEREN

Üye
çok merak ediyorum böyle kızlar bayanlar varmıdır
ben hiç denk gelmedim cünkü.

omayra

Üye
Kelimeleri uzatarak konuşanlara rastladım. Ama sadece kızlarda değil, erkeklerde de görülen bir hastalık bu. Özellikle yeni yetme dönemlerde yamuk yumuk konuşma hastalığının virüsünü kapma ihtimali ziyadesiyle yüksek :) Beyaz'ın böyle "tiki" diye tabir edilen bir tiplemesi vardı :)

Bellerini açıkta bırakan hanım kızlara rastladığım gibi, neredeyse düşmek üzere olan bol ve çok düşük belli pantolonlar giyen erkeklere de rastladım. Adliyede dosya ararken eğilip doğrulduklarında oldukça ilgi gördüklerini söyleyebilirim.

Yüksek sesli konuşmak yine sadece hanım kızlarda değil, delikanlılarımızda da çok sık rastladığımız bir başka hastalık. Bu hastalık, sürü halinde dolaşan bir grup gencin, dikkat çekmek için son derece yüksek sesle gülüşü ve konuşması halinde seyrediyor. Hatta otobüs, minibüs gibi toplu taşım araçlarında, caddelerde sokaklarda olmaları da hiçbir şeyi değiştirmiyor. Bu gruplar sırf kız, sır erkek grupları olabildiği gibi, karma da olabiliyor.

Kızların bol makyajlısına rastladığım gibi, makyaj yapmayan sade kızları inek diye tabir eden ve tam tekmil makyajlı kızların ağzının içine düşen delikanlılara da rastladım. Arz talep dengesi :)

İnternet aleminde patates kızlar peri padişahının kızı; krater yüzlü erkekler brad pitt olur, normaldir. Sanal bir dünya bu. Kim neyi kime kakalarsa, kim ne tutturursa...

Kadın hakları konusunda pozitif ayrımcı bakış açısı sergilemekte bir sakınca olduğunu düşünmüyorum. ;)

Erkekliği çetelesine attığı bir çizikle ifade eden bir erkek karşısında, canım dedim diye canım mı oldun diyen bir kızın bakış açısı tuhaf mı sizce?

Hellboy®

Hellboy®

Üye
özellikle emo tarz bayanlar kendilerini baya bir abartir yanı toz kondurmazlar kendılerıne dunyanın en degerlı insanlarıymıs gibi davranırlar

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
bence çoğu doğru kardeşim :oke:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
10 kıza bakıp 10 milyon kız için konuşmuş bu şahıs. Çok saçma ..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kelimeleri uzatarak konuşanlara rastladım. Ama sadece kızlarda değil, erkeklerde de görülen bir hastalık bu. Özellikle yeni yetme dönemlerde yamuk yumuk konuşma hastalığının virüsünü kapma ihtimali ziyadesiyle yüksek :) Beyaz'ın böyle "tiki" diye tabir edilen bir tiplemesi vardı :)

Bellerini açıkta bırakan hanım kızlara rastladığım gibi, neredeyse düşmek üzere olan bol ve çok düşük belli pantolonlar giyen erkeklere de rastladım. Adliyede dosya ararken eğilip doğrulduklarında oldukça ilgi gördüklerini söyleyebilirim.

Yüksek sesli konuşmak yine sadece hanım kızlarda değil, delikanlılarımızda da çok sık rastladığımız bir başka hastalık. Bu hastalık, sürü halinde dolaşan bir grup gencin, dikkat çekmek için son derece yüksek sesle gülüşü ve konuşması halinde seyrediyor. Hatta otobüs, minibüs gibi toplu taşım araçlarında, caddelerde sokaklarda olmaları da hiçbir şeyi değiştirmiyor. Bu gruplar sırf kız, sır erkek grupları olabildiği gibi, karma da olabiliyor.

Kızların bol makyajlısına rastladığım gibi, makyaj yapmayan sade kızları inek diye tabir eden ve tam tekmil makyajlı kızların ağzının içine düşen delikanlılara da rastladım. Arz talep dengesi :)

İnternet aleminde patates kızlar peri padişahının kızı; krater yüzlü erkekler brad pitt olur, normaldir. Sanal bir dünya bu. Kim neyi kime kakalarsa, kim ne tutturursa...

Kadın hakları konusunda pozitif ayrımcı bakış açısı sergilemekte bir sakınca olduğunu düşünmüyorum. ;)

Erkekliği çetelesine attığı bir çizikle ifade eden bir erkek karşısında, canım dedim diye canım mı oldun diyen bir kızın bakış açısı tuhaf mı sizce?

Erkekler ve kadınlar arasındaki çizginin gitgide aşınmakta olduğu bir çağda yaşıyoruz değil mi :) İki cins, gitgide birbirine yaklaşıyor...

--------------- Ekleme ---------------

10 kıza bakıp 10 milyon kız için konuşmuş bu şahıs. Çok saçma ..

Tümevarım sosyolojik tespitlerde kullanılan ve kullanılması zorunlu olan ama aynı zamanda ifade ettiğiniz gibi "saçma" sonuçlara ulaştırabilen bir yöntemdir zaten :) İstatistik için de benzer bir yorum şu şekilde yapılır: İstatistik mini etek gibidir, çok şey gösterir ama asıl görmek istediğinizi göstermez :gul:

Nietzsche'nin şu çok sevdiğim sözünü tekrarlayarak bitirmek istiyorum;

Tüm genellemeler yanlıştır, bu bile :)

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Hepsi Doğru Vallahi:D...Dün Pazarda Bir Kız Gördüm Erkek Sandım:D..Böyle Bir Makyaj Böyle Bir Kro Giyiniş Tarzı Görmemiştir Şu Gözlerim:D

Silinen Üye 299735

Üye
Saz(ki ben çaLıyorum), gitar vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar

dediğin gibi bunun gibileri çok gördüm elinde bi gitarı ne biliyim bi i-pod u olanı gördükleri anda hemen yanında sevgi gösterilerinde bulunurlar

C01aY

C01aY

Üye
Türk kızlarına ayıp olmuyomu:nono:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Saz(ki ben çaLıyorum), gitar vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar

dediğin gibi bunun gibileri çok gördüm elinde bi gitarı ne biliyim bi i-pod u olanı gördükleri anda hemen yanında sevgi gösterilerinde bulunurlar

Vallaha arkadaş ben de bağlama çalıyorum ve bir çok aktiviteye katılmama rağmen senin dediğin durumla hiç karşılaşmadım. Sazın teline her yerde vurulmaz, sen tele vuracağın yerleri iyi seçemiyorsun demek ki ...

Pure Life

Pure Life

Üye
ChavRash valla yerden göge kadar haklısın arkadaşım herkes aynı olmazkı

Silinen Üye 299735

Üye
ben her kız aynıdır demiyorum zaten bazıları hakkında konuşuyorum konuya yazdığım cevap yanlış anlaşılmış:oke:

CEREN

CEREN

Üye
bu zamanda erkek bayan fark etmıyor artık
ayrıca 5 parmağın beşi bir değil ben bu yazılanlar gıbı insanlarla bayanlarla kızlarla karşılaşmadım
insan karşısındakini kendi gibi bilmememli ii ya da kötü.

.::ELEKTRİK::.

.::ELEKTRİK::.

Üye
Bence bu durum iki cins için geçerli...:pro:

-iBoRotTi-

-iBoRotTi-

Üye
Üniversitede rastladıklarım oldu ama burda da biraz fazla sallamışlar:)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
bence yarısı dogru diger yarısı yanlıs ama her dogru olan her kız icin gecerli degil bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt