işte size çok güzel bir arama uygulaması

• 27 Mart 2013
  • 612 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Magazada bir cok arama uygulaması var. Fakat bazılarının çalışması sorunlu bazıları ise basit arayüze sahip.

SuperSearch ise oldukça hoş arayüzlü,hızlı ve kullanışlı bir uygulama. İstediginiz arama motorunu kullanabilir,isterseniz yeni arama motorları ekleyebilirsiniz. Ayrıca arama motorları arasında da çok hızlıca geciş yapabilirsiniz.

< Resmi açmak için tıklayın >

Bir diger güzel tarafı da ücretsiz olması olan uygulamayı BURADAN indirebilirsiniz.

Yazan: papakudioflu
    n000k ve teAtalay bunu beğendi.
  2. Hemen deniyorum. :tşk:

3. teşekkürler abi sağolasın indiriyorum

4. Gayet başarılı.

- - - Eklendi - - -

Gayet başarılı.

5. Haber için teşekkürler.. Cihaz gelince, yükleyeceklerim arasında.

6. teşekkürler deneyelim bu arada serdar kardeşim ne oldu senin cihazdan haber varmı flahdan sıkıntı yaşamıştın

7. Çok harika, teşekkürler paylaşım için ...

8. sana geri dönüceğini sanmıyorum :) çünkü o konulara teşekkür etmek için giriyor :D

9. dönmesede olurda ne yaptı merak ettim garantiden ne cevap geldi inşallah sorun çıkarmamışlardır

10. sorun bana mıydı kardeşim benim cihaz flaşı tamamlamadı bende kvkya götürmüştüm Allaha şükür hemen halledip verdiler.bu format yani sıfırlama sonrası açılmaması sorunundan bahsediyorsun dimi kardeşim

- - - Eklendi - - -

yok kardeşim sürekli maxicepteyim ben zaten bu aralar yoğun olduğumdan dolayı fazla giremiyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 06:18