işte size çok güzel bir arama uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
işte size çok güzel bir arama uygulaması

Magazada bir cok arama uygulaması var. Fakat bazılarının çalışması sorunlu bazıları ise basit arayüze sahip.

SuperSearch ise oldukça hoş arayüzlü,hızlı ve kullanışlı bir uygulama. İstediginiz arama motorunu kullanabilir,isterseniz yeni arama motorları ekleyebilirsiniz. Ayrıca arama motorları arasında da çok hızlıca geciş yapabilirsiniz.

Bir diger güzel tarafı da ücretsiz olması olan uygulamayı indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: n000k ve teAtalay

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hemen deniyorum. :tşk:

komando04

komando04

Üye
teşekkürler abi sağolasın indiriyorum

teAtalay

teAtalay

Üye
Gayet başarılı.

- - - Eklendi - - -

Gayet başarılı.

hllsvrn

hllsvrn

Üye
Haber için teşekkürler.. Cihaz gelince, yükleyeceklerim arasında.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
teşekkürler deneyelim bu arada serdar kardeşim ne oldu senin cihazdan haber varmı flahdan sıkıntı yaşamıştın

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

serinaga

serinaga

Üye
Çok harika, teşekkürler paylaşım için ...

man20

man20

Üye
teşekkürler deneyelim bu arada serdar kardeşim ne oldu senin cihazdan haber varmı flahdan sıkıntı yaşamıştın
sana geri dönüceğini sanmıyorum :) çünkü o konulara teşekkür etmek için giriyor :D

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
dönmesede olurda ne yaptı merak ettim garantiden ne cevap geldi inşallah sorun çıkarmamışlardır

komando04

komando04

Üye

sorun bana mıydı kardeşim benim cihaz flaşı tamamlamadı bende kvkya götürmüştüm Allaha şükür hemen halledip verdiler.bu format yani sıfırlama sonrası açılmaması sorunundan bahsediyorsun dimi kardeşim

- - - Eklendi - - -

sana geri dönüceğini sanmıyorum :) çünkü o konulara teşekkür etmek için giriyor :D

yok kardeşim sürekli maxicepteyim ben zaten bu aralar yoğun olduğumdan dolayı fazla giremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt