İşte öldürülen terörist Çınar'ın askerde çekilen fotoğrafları


KAFKAS KARTALI

Üye
    Konu Sahibi
İşte öldürülen terörist Çınar'ın askerde çekilen fotoğrafları


ABD İstanbul Başkonsolosluğu silahlı saldırıda bulunan ve çıkan çatışmada öldürülen El Kaide militanı Bülent Çınar'ın tekstil atölyesinde çalıştığı öğrenildi. Çınar'ın askerde iken çektirdiği bir fotoğrafında, mermilerle bir bayanın ismini yazması dikkat çekti.


Bülent Çınar'ın İstanbul'daki ailesi, oğullarının çatışmada öldürülen Erkan Kargı tarafından kandırıldığını dile getirdi. Çınar'ın dayısı Celal Öz, "Bülent öyle bir çocuk değildi. Erkan Kargı tarafından kandırıldı. Tekstil atölyesinde çalışıyordu. Askerden yeni geldi. Yaklaşık 1 aydır Erkan ile takılıyorlardı, ne zaman tanıştıklarını bilmiyorum." diye konuştu. Öz, Erkan'ın Bülent'i gizli gizli bir yerlere götürdüğünü ve kafasını yıkadığını söyledi.
Öte yandan, çatışmada öldürülen Bülent Çınar'ın 9 ay önce askerden geldiği belirtildi. Çınar'ın askerde çektirdiği bir fotoğrafında, önündeki uzun namlulu silaha ait mermilerle bir kadının ismini yazması dikkatlerden kaçmadı.10 Temmuz 2008, Perşembe
 
qurbuz

qurbuz

Üye
:sn::(
 
CEREN

CEREN

Üye
gercekten yazık
 
canturgay

canturgay

Üye
çocuk mu bu yaaa :birak:
 
xkadir61

xkadir61

Üye
gelsinler benide kandırsınlar bakalım, hiçmi akıl fikir yok sende.:@
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Yok Beynini YıkamışLar Yok BiLmem Ne.. TürkLüğünden Emin oLan Birisi NasıL oLur da BöyLe ŞeyLer Yapar O Zaman.. Çocuk mu Ki eLine Şekeri Verip Kandıracaksın..
 
xkadir61

xkadir61

Üye


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt