İşte O Kızın Son Hali

 • 12 Ekim 2012
 • 1270 Okunma
 • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  2005 yılında Hindistan’ın fakir bir köyünde dünyaya gelen küçük kız herkesi şaşırtmayı başarmıştı. Dört kollu ve dört bacaklı olarak dünyaya gelen Lakshmi Tatma, 30 ameliyat geçirdi. Hindistanlı Lakshmi Tatma, anne karnında gelişemeden ölen ikiz kardeşinin uzuvları kendi vücuduna kaynadığı için 4 kollu ve 4 bacaklı olarak doğmuştu. Lakshmi Tatma’ya dünya basını tarafından ‘Ahtapot kız’ lakabı takılmıştı. 4 kollu Hint Tanrıçası Vishnu’nun reenkarnasyonu olduğuna inanılan Lakshmi Tatma’nın fazla kol ve bacakları 2007’de 27 saatlik bir operasyonla kesilmişti.

  4 kollu ve 4 bacaklı olarak doğan Lakshmi Tatma’ya geçirdiği 30 ameliyatın ardından yaşıtları gibi koşup oynayabiliyor. Ameliyatın ardından Lakshmi, artık yaşıtları ile iki ayağının üzerinde koşup oynayabiliyor. Ameliyattan sonra omurgasında yamukluk oluşan küçük kız, ileride oluşabilecek yürüme problemine karşı yeniden ameliyat edilecek.


  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: Kingmortall
 2. :) maşallah iyileşmiş Allah yaşını uzun etsin
   
  Kingmortall bunu beğendi.
 3. Sevindim ha :) Allah kimseye dert verip derman aratmasın
   
 4. Çok iyi bir iş başarmışlar.
   
 5. Aynen
   
 6. amin kardeşim
   
 7. İlk resme bakınca içim burkuldu ama ikinci resim içimi rahatlattı,Allah sağlık versin.Bu arada teşekkürler haber için
   
 8. Vay bea :hmmm
   
 9. Allah kalan ömründe sağlık sıhhat versin
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 04:51