İşte Dünyanın Beklediği Son Kehanet!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi
İşte Dünyanın Beklediği Son Kehanet!

Dünyanın gözü 11 Eylül saldırılarını 12 yıl önceden haber veren kahinin yeni kehanetinde, Rusya dünyaya hakim mi olacak?..

Rusya, Hitler'in bile ziyaret ettiği ve 11 Eylül saldırılarını önceden haber veren Bulgar kahin Vanga'nın kehanetini tartışıyor.

Kafkaslar'da kriz ABD-Rusya kutuplaşması doğurdu. ABD'ye 2001'deki terör saldırısını 12 yıl öncesinden bilen Bulgar kâhin Vanga ölümünden iki yıl önce "Rusya bir gün dünyaya hâkim olacak" demişti.....

Gürcistan'ın ayrılıkçı bölgesi Güney Osetya'ya askeri operasyonuna Rusya'nın yaptığı müdahale Kafkaslar'da kriz doğurdu. ABD'nin devreye girmesi yle Rusya ile soğuk savaş dönemini hatırlatan kutuplaşma başladı.

Rus dergilerinin de Vladimir Putin'in Rusya Devlet Başkanı olduğu dönemde konu ettiği Bulgar medyum Vanga'dan söz ediyoruz. 1996 yılında 84 yaşındayken ölen iki gözü kör Bulgar kâhin Vangelia Pandeva 1994'de "Vladimir'in zaferi dünyada her şeyi buzlar gibi eritecek. İklimler değişecek. Rusya ayakta kalacak. Dünyaya hâkim olacak" demişti.

'KURSK' FACİASINI BİLDİ

Özellikle şu anda Rusya Başbakanı olan ve Kafkaslar'da krizde Medvedev'i gölgede bırakan Putin'in isminin Vladimir olması bu kehanete olan merakı artırıyor.

16 yaşından itibaren çevresinde olağanüstü güçleri olan, gelecek hakkında öngörülerde bulunan biri olarak Vanga ismiyle tanınan kâhin 11 Eylül 2001'de ABD'ye El Kaide'nin düzenlediği saldırıyı daha 1989'da "Amerika'yı demir kuşlar düşürecek" diyerek haber vermişti.

Vanga'yı Nazi Almanyası'nın diktatör lideri Adolf Hitler'in dahi ziyaret ettiği ve evinden üzgün ayrıldığı rivayet ediliyor.

Kehanetleri arasında 2000 yılında dünya denizcilik tarihinin en büyük faciası olan Ruslar'ın Kursk denizaltısının esrarengiz bir biçimde infilak etmesi, Rusya'nın bugünlerde çıkartılması düşünülen G-8 zirvesine 10 yıl önce girmesi de var.

Sabah
 


Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Gerçekten İlginç..

Konu İçin Sağol Alperen Abi.. :oke:
 
***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
ilginç ama rusya ya kalmaz bu dünya
 
Soneday

Soneday

Üye
rusya :ehe
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kahinlere fallara inanmam! Ama tutarsa kendimi tutamayacağım... :kop: Gülerim ya... :D Dünya Rusya'ya kalırsa artık gitme zamanı gelmiştir arkadaşlar :D :D :D
 
xkadir61

xkadir61

Üye
en azından türkiye onlara kalmaz! ne rusyaya nede bir başkasına. biz daha ölmedik
 
Soneday

Soneday

Üye
rusya :D
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
ben kesinlikle kehanetlere inanmam saçmalıktan başka bişey değil 11 eylül saldırılarıda abd nin kendi oyunuydu zaten
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt