İşte benim hayalim

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
İşte benim hayalim
işte benim stilim gibi oldu :D hayalim aynı zamanda yaşam tarzım

Çekme demiri , şimdi çekme demiri ile yaşam tarzı töbe yarabbi aklınıza başka birşey gelmesin devamı da var

Çekme demirine bağlı zodyak tekne römorku bazende karavan bunun için güçlü bir araç gerekiyor

dacia duster araba için garajı olan bir dublex ev her şey o çekme demiri ile başladı

Aarav

Üye
Ne diyorsun ? Hiçbir şey anlamadım

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Doğaya açılmayı balık tutmasını seviyorum. Pazar günü yetmiyor en az bir hafta kendime izin verip şehirden uzaklaşmak istiyorum. Bunun içinde kendi işletmem ve denize açılmak için bir tekne bu tekneyi römork ile çekmek için güçlü bir araç dacia duster tekne ve araba için geniş garajı olan bir ev gerekiyor. Allah herkesin kalbine göre versin insan yinede ne istediğine dikkat etmeli

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Doğaya açılmayı balık tutmasını seviyorum. Pazar günü yetmiyor en az bir hafta kendime izin verip şehirden uzaklaşmak istiyorum. Bunun içinde kendi işletmem ve denize açılmak için bir tekne bu tekneyi römork ile çekmek için güçlü bir araç dacia duster tekne ve araba için geniş garajı olan bir ev gerekiyor. Allah herkesin kalbine göre versin insan yinede ne istediğine dikkat etmeli
Evet (amin)

Üst Alt