İstanbul’un göbeğinde kanlı banka soygunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul’un göbeğinde kanlı banka soygunu
Küçükçekmece’ de bir banka şubesine ellerinde uzun namlulu silahla gelen yüzleri maskeli iki soyguncu, güvenlik görevlisini yaralayarak yaklaşık 500 bin TL’yi alarak kaçtı.

GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ AYAĞINDAN VURDULAR

Olay, Küçükçekmece Aşık Veysel Caddesi üzerinde bulunan bir banka şubesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, banka şubesine motosikletle gelen iki zanlı, ellerindeki uzun namlulu silahla bankanın güvenlik görevlisi İbrahim Duvan’ı ayağından vurdu. Güvenlik görevlisini etkisiz hale getiren saldırganlar, daha sonra veznede bulunan görevliye silah doğrultarak kasadaki paraları istedi. Şubeden yaklaşık 500 bin TL alan saldırganlar, geldikleri motosikletle kaçtı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı güvenlik görevlisi yapılan ilk müdahalenin ardından Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Banka ve çevresinde inceleme yapan polis, soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

mürteza16

mürteza16

Üye
haberleri farklı kaynaklardan alıyorum , o sırada aklım karışabiliyor ve benzer konulardada gözükmeyince paylaşıyorum. k.b :)
konu :locked2:
Olan @OttomaN TigeR 'a olacak. Kilitlemek ve taşımakla uğraşacak. :)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...