İstanbul Yeni Havalimanı Araç Kiralama


Krtlsh

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul yeni havalimanı araç kiralama işlemi ile insanlar, uçaktan indikleri gibi kendi araçları ile bu kente gelmiş gibi bir rahatlık yaşarlar. Bilindiği gibi uçakla gelen kişiler, İstanbul’daki ulaşım ihtiyaçları için toplu taşıma ya da taksi seçeneğini kullanmak zorunda. Fakat bunların dışında bir seçenek daha var: araç kiralama.
, insanların ulaşım noktasındaki ihtiyaçlarının etkin bir şekilde giderilmesi adına çok önemli avantajlar sağlar. Firmamız tarafından verilen bu hizmet, insanları toplu taşımadan kaynaklanan sıkıntılardan ve taksilerin yüksek maliyetlerinde kurtarır. Ayrıca kent içinde rahatlıkla istenilen noktalara gitme avantajı sağlaması da bir diğer önemli noktadır. Bundan dolayı firmamızdan hizmet alarak araç kiralamak, insanların buradaki yaşantılarını belli bir miktar kolaylaştıracaktır.


Araba Kiralama Yeni Havalimanı
içerisinde verilen ve insanların ulaşım alanındaki ihtiyaçlarını karşılayan çok önemli bir hizmettir. Bu hizmeti firmamıza farklı kanallardan ulaşarak alabilirsiniz. Ofisimiz üzerinden araç kiralaması yapabileceğiniz gibi, internet sitemiz üzerinden de benzer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden, filomuzdaki bütün araçları çok rahat bir şekilde görebilir ve buradan seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde yer alan araç resimleri, son derece detaylıdır ve araçların son hallerini gösterir. Dolayısıyla internet üzerinden seçtiğiniz aracın, uçaktan indiğinizde karşınızda olacağına emin olabilirsiniz.

hizmetini aldığınızda, uçağınızın iniş saatine göre aracınızı havalimanına getiriyoruz. Bunun için bize uçağınızı ve iniş yapacağınız saati bildirmeniz yeterlidir. Havalimanında sizi görevli personelimiz karşılayacak ve aracı size burada teslim edecektir. Böylece uçaktan indikten sonra toplu taşıma ya da taksi kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Bu aşamadan sonra ise İstanbul’da aracı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aracı teslim etmek için yine havalimanını tercih edebilirsiniz. Böylece uçağa binmek için de kiraladığınız araç ile havalimanına gelir ve burada görevli personelimize aracı teslim edersiniz.

İstanbul yeni havalimanı araç kiralama için seçeceğiniz aracın bütün bakımları periyodik olarak yapılır. Ayrıca sigorta, kasko ve vergi ile ilgili işlemler de tam olarak halledilir. Bütün bunlar, sizin sadece aracın keyfini çıkarmanızı sağlar.


 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt