İstanbul Yabancı Dil Eğitimi


meltemtokatli

Üye
    Konu Sahibi
Selam arkadaşlar, size daha önce katıldığım bir kurstan bahsetmek istiyorum. Bana İngilizceyi sevdiren kurs Alpha Innovative Coaching Solutions ile liseden arkadaşım sayesinde tanıştım. Özellikle speaking konusunda sıkıntılarınız varsa mutlaka önerebileceğim bir yer. Özel olarak sizinle ilgileniyorlar, 3 ayda konuşma konusunda farkı göreceksiniz. Bu tarz bir arayışınız varsa mutlaka öneririm.
 

rzasylu

Üye
yabancı dil için muhakkak kursa gitmen gerek
 

ayktba

Üye
Yabancı dil kurslarında birebirde grupçada dersler veriliyor bu hocaları da ilgili yabancı hocalarda var türk hocalarda var
bunu size severek yaptırıyorlar bence ingilizce ögrenmak istiyorsanız kesinlikle gitmeniz gereken kurslardan biridir justengilish
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt