İstanbul Turu Yapın!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TAMER123456789

TAMER123456789

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul Turu Yapın!
isatanbul için bunlar yeterli değil ama...

keremerson

keremerson

Üye
Bi türlü gidemedim ya şu istanbula :(

mservank

mservank

Üye
inş ilerde giderim

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Valla Köprüye Diyecek En Ufak Bişeyim Yok MÜKEMMEL Çünkü...Ama Diğer Resimlerde Boşa Atılacak Resimler Değil...Saolasın Dostumm.Gitmesekte Görmesekte:D...Sen Bize Gösterdein Güzel Yerlerini..;)

researcher

Üye
hani sultanahmet.....:nono:

omayra

Üye
5 sene kadar önce ayda bir duruşmaya giderdim İstanbula. Sabah gider, akşam dönerdim. Bir seferinde hava o kadar sıcaktı ki, Sultanahmet'te serin bir yer sordum, Yerebatan Sarnıcı'nı önerdiler. Kendimi attım aşağı. Bir serin bir serin... Farklı bir havası, tarihle iç içe yapısı, kalabalık ve ürkütücü bir çekiciliği var İstanbul'un. Benim gidişlerim gezi amacıyla olmadığından ve yalnız solduğumdan tadını çıkaramadım şehr-i İstanbul'un. Bir gün eşimle el ele, tıpkı şarkıda olduğu gibi (umarım o zaman da bulunur) Köprü'de balık ekmek yemeği, Adalar'da faytonla tıngır mıngır gezmeyi, saraylarının ihtişamını görmeyi, ayaklarımızda spor ayakkabılar, sokaklarında yürümeyi isterim. Nasip.. Güzel fotoğraflar için teşekkür ederim :oke:

hebele1

hebele1

Üye
Güzel Resimler paylaşım için saol

NiGhT WarRioR

NiGhT WarRioR

Üye
bende gidemedim istanbulaaa :(

dreamnurse

dreamnurse

Üye
gidicem bi gün istanbula...

dreamboys69

dreamboys69

Üye
platonik bir aşk'tır benim için istanbul...1 kere gittim,kısıtlı bir zamanım vardı ama gezebildiğim kadar gezmiştim...

dreamgirls

dreamgirls

Üye
resimler için teşekkürler, gezmiş kadar olduk...
bende geçen sene iş amaçlı gitmiştim, fazla gezemedim ama mükemmel, büyük şehir...
inş bu yaz aşkımla beraber bi tur yapar, istanbulu gezme fırsatını buluruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt