İstanbul taksim meydanı projesi son hali


x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibiİşte taksim meydan çalışmalarının son hali Yayalaştırma projesi kapsamında çalışmaların devam ettiği Taksim Meydanı havadan görüntülendi...
 
fk555897

fk555897

Üye
Güzel olmuş
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bencede güzel oluyor
 
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
:evet:

- - - Eklendi - - -

:evet:
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt