İstanbul İstanbul İstanbul bıktım artık

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul İstanbul İstanbul bıktım artık
saat 18:00 sıraları heberleri izlemek için ekranın başına geçiyorum haberlerin yüzde yetmişi istanbul içinde
geçiyor istanbulda büyük ucuzuluk ikinci el kıyayetler yarı fiyatına satılıyormuş haber deyeri yok
reklam desen rekaam değil mazanın adresi ismi söylenmiyor
istanbulda bu gün hava güzelmiş yol kenarında güneşin keyfini çıkartanlar görüntüleniyor
istanbulda balık ekmeye zam gelmiş halkın şikayetini dinliyoruz
istanbulun tarfık durumu aman o yoldan gitmeyin istanbulun hayvanat bakcesinde ki yeni yavrular
istanbulun pazarlarında zebze fiyatları el yakıyor istanbulda simite zam geldi istanbulda balık sezonu
açıldı istanbulda bu gece kar var istanbulda don var zinzirlerinizi takın istanbulda martılar
istanbulda bir tabiyat harikası ölüm uçuşu yapan kelebekler istanbulda okullar açıldı tarafik felç oldu
istanbulun dilencileri istanbulda ev kiraları el yakıyor daha aklıma gelmeyen bir sürü haber deyeri bile olmayan haber diye izletilen istanbul kaynaklı haberler sizce bu normal mı ? algı yönetimi zihin kontrolu mu var
bu tür haberleri izlerken ne hissetmeliyim bilmiyorum köprü geçişlerine zom geldi aman aman içim acıdı
çok üzüldüm tüh tüh... istanbulun köprüsünden banane yurt dışından getiridiyim korgı bile
istanbulun köprüsünden geçmeden uçakla geliyor bir de gurur kaynagı tup geçit yapılmış
yapanlar japonlar işleten jopanlar her geçiş 15 dolar haberleri izlemek istedigimde bütün kanallar hep böyle
istanbul menşeli haber yapılıyor 80 il bu haberleri izliyor. Tamam biz tek bir milletiz bir yerde bir
şey oldumu hep birlikte üzlür birlikte seviniriz ama bu istanbul egosunu anlamıyorum
bir çok porselen kupada halılarada tabaklarda hediyelik eşlyalarda istanbul simgelerinden köprü kız
kulesi resimleri hazırda satılan tablolarda istnabuldan seçmeli manzaralar istanbulda gün doğumu
neden böyle hep istanbul istanbul istanbulu çok mu seviyoruz nedir ne degildir tek
bu durumdan rahatsız olan tek benmiyim sizde fikirlerinizi düşüncelerinizi yazın

• Beğen
Tepkiler: AHKE

The Pancar

The Pancar

Üye
Bende bir ara rahatsız olurdum artık haber izlemiyorum

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ya istanbulu gosterecek yada siyesetcileri.
Haberlerden beklentiniz ne?

Yerel tv kanallarindada o şehrin haberleri yapılıyordur yani yadirganacak bir durum gibi gelmedi bana :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İstanbul bir nevi küçük bir Türkiye :)

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar, OttomaN TigeR ve Bahadir_fb
muhsin15

muhsin15

Üye
en kıral sanatçısından tut en rezil adama kadar hepsi istanbulda herhalde sana hakkari den bahsetmelerini beklemiyon

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
uydudaysan yerel kanallara bakabilirsin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ülkenin 5'te biri İstanbul'da yaşıyor. Daha çok insan olması ve her memleketten insan olması çeşitli olaylara neden oluyor. Yani en çok malzeme İstanbul'dan çıktığı için.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Şiirlere bile konu olan , hatta ağız olan ( İstanbul ağzı ), iltifat olan ( İstanbul Beyefendisi ) , deyim , kıssa , sanatlı söz vs. Kısacası Türkiye'nin en güzide şehri olduğu için.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Dün Tekirdag ve butun Trakya'da kiyamet koptu desek yeridir yagmurdan toz firtinasindan hic Tv'de gormedik haberini ne zaman yagmur Istanbula kaydi hemen bangir bangir.
Istanbul deli gibi göc aliyo Tv de buna canak tutuyo Istanbul'u poh pohlayarak.Bunu engelleyici bir seyler yapmak lazim gerekirse kamu spotu.

• Beğen
Tepkiler: haydaravısyon ve Mesut Aktaş
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Ulusal haber kanalları hep ist da haliyle yapacak haber, üretilecek senaryo bulamayınca ne yapsın garibanlar İstanbul da ne var ne yok onu yayınlıyorlar.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
lale istanbulun sembolü bir lale daha var ki dünyanın hiç bir başka yerinde
Dün Tekirdag ve butun Trakya'da kiyamet koptu desek yeridir yagmurdan toz firtinasindan hic Tv'de gormedik haberini ne zaman yagmur Istanbula kaydi hemen bangir bangir.
Istanbul deli gibi göc aliyo Tv de buna canak tutuyo Istanbul'u poh pohlayarak.Bunu engelleyici bir seyler yapmak lazim gerekirse kamu spotu.
taşralı istabulluların istanbullu olmayanlara anında yapıştırdığı sıfat oysa onlarında pek çoğu aslında istanbul dışından gelmiştir.
kendi kültürü olmayan istanbula göre biz taşralıyız , varoşuz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Fazla haber izlemeyin. Bir süre sonra sizi tepkisizleştirir.

murat3702

murat3702

Üye
Ben tv izlemiyorum. Radyo dinliyorum oda isim geregi, ise giderken trafik durumunu dinliyorum.
Haber icinde interneti kullaniyorum. Arkadasin dedigi gibi bir sure sonra tepkisiz olursun. İzlememek daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Edirne'ye okumaya geldim daha once istanbuldaydim. Burda resmen film sahnesi tadinda bi firtina olustu catilar uctu. Tvde istanbul gosterildi hep gayet sinir bozucu bi durum

• Beğen
Tepkiler: haydaravısyon