İstanbul bilişim hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul bilişim hakkında
arkadaşlar internetten istanbul bilişimdenden telefon almayı düşünüyorum. daha önce alışveriş yapan arkadaşlar varsa site ne kadar güvenilirdir telefonlar Türkiye garantilimidir? çünkü piyasa fiyatından 250-300 lira daha ucuz baktığım telefon o sitede yardımcı olursanınz sevinirim :)

Ozan

Ozan

Admin
Piyasaya göre ucuz olması, kendi ithal etmesinden dolayıdır. Sitesinde ve mağazada satılan ürünler kendi ithalatıdır ve garantisiyle kendisi ilgilenmektedir. Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum, sorun yaşayanı görmedim ve yasadıgında da çözeceklerini düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Dede

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
yani türkiye genelinde destek yok onlar kendileri ilgileniyor bir problem çıktığında. peki imei kayıt falan problem çıkar mı ileride ki?

avcitalip

avcitalip

Üye
yani türkiye genelinde destek yok onlar kendileri ilgileniyor bir problem çıktığında. peki imei kayıt falan problem çıkar mı ileride ki?

sanmam,çıksa bile faturası olacak cihazın sonuçta gider paranı bile geri alırsın :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Ben paralel yani satıcı firmanın getirdiği ürünlerin servisinde çok sorun oluyor Forumda Bu dertten yananlar var .... 200tl fazla ver kafan rahat olsun Genpa nın servisiyle Normal bir firmaın servisi bir olmaz.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Bu tarz firmaları önermiyorum.

fk555897

fk555897

Üye
Evet arkadaşın dediği doğru 200 TL az veripte sorun yaşayacağına biraz daha para verip garantili telefon alırsın. İstediğin servise verirsin.

..maHsun..

Üye
bence sorun çıkmaz sonuçta oda yine aynı firmanın ürünü telefonu açıp bozmuyorlarki bi sorun çıksada garantileride var şimdiye kadar aldığım hiç bir Telefon kendiliğinden bozulmadı bozuldu diyende hiç görmedim

avcitalip

avcitalip

Üye
bence sorun çıkmaz sonuçta oda yine aynı firmanın ürünü telefonu açıp bozmuyorlarki bi sorun çıksada garantileride var şimdiye kadar aldığım hiç bir Telefon kendiliğinden bozulmadı bozuldu diyende hiç görmedim

ben şahit oldum ama oda denk gelmiştir artık diyelim :ehe

Nokia C3(yarı dokunmatik yarı tuşlu olan model) arkadaşımdakinin ilk önce dokunmatiği sonra da ekranı bozuldu ama o çok düşürüyordu telefonu :evet:

okulda bir hocamda da var aynı telefondan onunkinin de dokunmatiği bozulmuş

ama şu şekilde yorumluyorum ;

hocam ben hiç düşürmedim dedi sıvı teması falanda yok zaten kendisi Elektrik-Elektronik Öğretmeni :) öğretmenin ki tamamen şans

arkadaşımın ki ise bence telefon yere düştüğünde bir yerine zarar gelmiştir diye düşünüyorum :evet:

- - - Eklendi - - -

Ben paralel yani satıcı firmanın getirdiği ürünlerin servisinde çok sorun oluyor Forumda Bu dertten yananlar var .... 200tl fazla ver kafan rahat olsun Genpa nın servisiyle Normal bir firmaın servisi bir olmaz.

kesinlikle orası öyle ama 200 TL'de az bir fark değil ki :evet:

şimdi bir telefon arıza yapsa taş çatlasın arızası ne kadar olur ki ? al benim s3'ün ekranı kırıldı ön panel komple 500 TL'ye değişti hadi seninde ekran bozuldu diyelim belki 200 TL vereceğine 500 TL vermiş olacaksın ama onada şans diyelim artık sorun çıkmama şansı yüksek çünkü :)

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Sorunsuz ,güvenilir firma ,netbook almıştım hiçbi sorun yaşamadım,ucuzluğundan şüphe olmasın diğer üyenin dediği gibi ithal etmesinden dolayı ,bazı ürünleride var pahalı :) ,kısacası alışveriş yapabilirsin :)

- - - Eklendi - - -

Sorunsuz ,güvenilir firma ,netbook almıştım hiçbi sorun yaşamadım,ucuzluğundan şüphe olmasın diğer üyenin dediği gibi ithal etmesinden dolayı ,bazı ürünleride var pahalı :) ,kısacası alışveriş yapabilirsin :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Ben 400tl ucuza tv aldım.Çok şükür 4 senedir tıkır tıkır çalışıyor.

komando04

komando04

Üye
gerçekten uygun ve güvenilir bir yer endşeniz olmasın ben çok aldım

codblackops2

codblackops2

Üye
bende ordan alışveriş yaptım sıkıntın olmasın güvenilir bir firma.ilerde telefon alırsam oradan alırım s3 1200 tl ye düşmüş s2 ise 900e :ohannes:

..maHsun..

Üye
bende ordan alışveriş yaptım sıkıntın olmasın güvenilir bir firma.ilerde telefon alırsam oradan alırım s3 1200 tl ye düşmüş s2 ise 900e :ohannes:

oda Bişeymi note 2 bu sitede 1200 olmuş :) http://www.n11.com/samsung-galaxy-n7100-note-ii-16gb-beyaz-P11621055

codblackops2

codblackops2

Üye
oda Bişeymi note 2 bu sitede 1200 olmuş :) http://www.n11.com/samsung-galaxy-n7100-note-ii-16gb-beyaz-P11621055

ilk defa duyuyorum o siteyi ama istanbul bilişim güvenilir firmalardan.ve en ucuzu dersek yeridir :)