istanbul bilişim battı mı ? istanbul bilişime neler oluyor anlamadım? istanbul bilişim güvenli mi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SKYMAN1900

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar,

geçenlerde bir led tv alıcaktım ki ne görim... istanbul bilişim mecidiyeköydeki iki katlı mağazasını kapatmış.

ne oluyor anlamadım ve doğal olarak güvenim kalmadı.internetten gördüğümde 3 ayrı büyük mağazası vardı şimdi adres bilgilerinde merkez mağaza diye geçmiş mağaza bilgisi.küçüldüler mi yoksa batmaya başlayacak firmalar arasında mı anlamadım.led tv alsam ve sonra istanbul bilişim batıp kapansa benim tv min garantisini kim verecek acaba.

istanbul bilişime hiç güvenim kalmadı .zaten forumlarda olsun şikayet sitelrerinde olsun baya oılumsuz yorum okudum.

kaçak veya garantisiz ürünlerden de mahkemeleri devam ediyormuş onu okudum bir forum sitesinde.

bir diğer konu ise 1 forum sitesinde karşılaştım personellerini işten çıkartıyormuş.maaşı yüksek olanalra prim vermiyormuş.cemaat ayaklarına din ibadet gibi konuları istismar edip personelin haklarını yiyip onları bir köpek gibi kullanıyorlarmış.

ben sadece bir forum sitesinde gördüklerimi aktardım sadece buraya.şahsi hiçbir yorumum ilk paragraf harici yok.

zaten elçiye zeval olmaz.

istanbul bilişim batıyorsa eğer çalışanların hali ne olacak acaba.90 kişilik call centerları vardı çünkü.yazık valla istanbul bilişim batarsa.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt